Agencja eventowa – zawsze do usług!

Po co wynajmować firmę eventową? Oszczędność na kosztach to tylko jedna z wielu korzyści związanych związanych z zatrudnieniem doświadczonej agencji eventowej, takiej jak CMA.

kopalnia pracy art

Oszczędzaj czas – z naszą pomocą

Dzięki współpracy z doświadczonym i profesjonalnym menedżerem wydarzeń zaoszczędzisz sporo czasu – swojego i swoich pracowników. Często budżety przeznaczone na organizacje wydarzeń nie uwzględniają kosztów czasu spędzanego przez personel wewnętrznie, co może być w efekcie sporym problemem. Firma eventowa może nie tylko być skuteczniejsza w zarządzaniu czasem, ale także umożliwia skupienie się na innych obowiązkach.

Świetne pomysły!

Wiedzę i mądrość, jaką posiadają nasi specjalista od organizacji wydarzeń jest tą, którą będziemy się chętnie dzielić z naszymi Klientami, chcąc zastosować je na powierzonym w nasze ręce wydarzeniu. W obszarach takich jak kreatywność, planowanie, budżetowanie, miejsce i gastronomia, nasza agencja eventowa posiada naprawdę wiele lat doświadczenia, dlatego możemy zaproponować naszym Klientom takie pomysły, które działają i równocześnie odciągnąć od pomysłów, które nie działają!

Najnowsze trendy, miejsca, motywy i sprytny projekt produkcji – wszystkie one są kluczem do sukcesu Twojego wydarzenia, a nasza firma – jako specjalista od eventów zna je wszystkie.

To jest…. Opłacalne!

Nie jest niczym niezwykłym, że ludzie uważają, że specjaliści od wydarzeń są kosztowni. Jednak dzięki relacjom z dostawcami możemy przekazywać zniżki, oferując jednocześnie lepszą jakość usług. Kierując się bezpośrednio do dostawców, możesz płacić o 20% więcej niż to, co możemy w cenniku uzyskać my, jako zawodowcy.

Wydajne zasoby

Nasza księga kontaktów pozwala nam znaleźć rozwiązanie na niemal wszystko, czegokolwiek na event będziemy potrzebować. Począwszy od różowego pudla po pokaz laserowy 3D, lodówki z własnym zasilaniem, licencje na alkohol czy zezwolenia dla urzędów w zakresie bezpieczeństwa i higieny – wszystkie zasoby muszą być zawsze dostępne na wyciągnięcie ręki, a my się tym zajmiemy. Wyobraź sobie, że już nie musisz spędzać wielu godzin w Google, gdyż jeden z naszych profesjonalnych menedżerów ds organizacji wydarzeń może dostarczyć wszystko i każdego, aby event był idealny!

Mniej biurokracji

Poruszanie się przez złożone standardy i wytyczne dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa, procesy zarządzania ryzykiem, ubezpieczenia, zezwolenia, licencje i rozporządzenia rady mogą być zniechęcające i czasochłonne. Profesjonalna firma eventowa taka jak nasza zajmuje się tymi sprawami regularnie i może zagwarantować, że wydarzenie będzie zgodne z odpowiednimi wytycznymi i regulacjami, efektywnie pod względem kosztów.

Rozwiązywanie problemów – czyli „co jeśli coś pójdzie nie tak?”. Niezależnie od rozległych badań, planowania i zarządzania, wydarzenia i tak niosą często niespodziewane sytuacje, które nie działają zgodnie z planem. Gdy coś pójdzie nie tak, potrzebujesz doświadczonego i profesjonalnego partnera celem zaradzenia coś na tu: zatem CMA do usług!