Aktualizacja wnętrza restauracji – podstawowe zasady

Aktualizacja wnętrza restauracji może być przerażająca. Jeśli nie będziesz ostrożny, przeprojektowanie może obciąć budżet, przerwać obsługę, a ostatecznie zmienić postrzeganie restauracji przez klientów – na lepsze lub na gorsze.

kopalnia tk mixZ drugiej strony, naprawdę nie możesz się pomylić ze świeżą farbą lub nowymi, czystymi zasłonami. Istnieją sposoby na sprytne podejście do aranżacji wnętrz, aby nie pochłaniało to twoich funduszy ani nie utrudniało usługi.

Zamiast kosztownej przebudowy, kilka małych, przemyślanych ulepszeń tutaj i tam może przejść długą drogę do ożywienia flagowego wystroju. Oto kilka naszych ulubionych pomysłów (niskie koszty i wysokie zyski), które przygotowaliśmy razem z ekspertami w temacie aranżacji wnętrz firmą kaim.work.

Zielono!

Co jest bardziej orzeźwiającego niż widok pięknych roślin? Kilka mało wymagających roślin, takich jak modne sukulenty, może ożywić żywy wystrój. Istnieje kilka gatunków – na przykład lilie pokojowe – które filtrują powietrze, aby Twoja przestrzeń była czystsza i świeższa. Zdrowsze wnętrza prowadzą do zadowolenia klientów!

Wybierz niekonwencjonalne oprawy oświetleniowe

Charakterystyczny akcent to świetny sposób na zwiększenie wystroju każdego pokoju. Bardzo dyskretnym sposobem na osiągnięcie tego jest powieszenie niektórych niezwykłych opraw oświetleniowych. Na przykład przemysłowe wiszące lampy bez żarówki działają dobrze, aby wzmocnić uproszczone podejście restauracji do ekskluzywnej taryfy, a drapowane pasma lamp sznurkowych nadają romantyczny klimat bistro. Możliwości są tutaj praktycznie nieograniczone, więc nie bój się puścić wodze fantazji.

Przeprojektuj swoje menu

Nowe menu, nowy ty. Przeprojektowanie menu to prosty, elegancki sposób na urozmaicenie wyglądu Twojej restauracji i często może stanowić inspirację dla większych elementów wystroju wnętrza restauracji. Na przykład, w przypadku staromodnej kolacji w stylu klubowej kolacji, menu na tablicy szkolnej w typografii retro pomaga gościom zrozumieć ten pomysł, a jednocześnie stanowi atrakcyjną dekorację ścienną. Nie ma to jak dwie pieczenie na jednym ogniu!

Czas na świeżą warstwę farby

Zdziwisz się, co nowa warstwa farby jest w stanie zrobić, aby zwiększyć atrakcyjność wizualną restauracji. Wybierz jasny, modny kolor, taki jak turkus, zakurzona róża lub ziemista zieleń – lub wybierz klasyczną kolorystykę, taką jak biały, szary lub kremowy. Dopóki wybór jest czysty i schludny, nie może zrobić nic innego, jak tylko poprawić wystrój Twojej restauracji.

Zmień krzesła

Kupno dziesięciu nowych zestawów kosztuje kilka tysięcy – co najmniej, ale w międzyczasie możesz postawić na modne krzesła w stylu bistro za około 50 zł za każde. Aby uzyskać naprawdę odważny element wystroju, wybierz wykończenie w jasnym, przyciągającym wzrok kolorze – lub pomaluj go w pożądanym odcieniu. To naprawdę może rozjaśnić twoją przestrzeń.

Wybierz wyjątkowe naczynia

Twoje drobne elementy wyposażenia oferują kolejną szansę na ulepszenie koncepcji restauracji. Jasne kolory lub niezwykłe materiały mogą tutaj stanowić prawdziwe oświadczenie. Skorzystaj z tego!