Cenisz sobie czas i wygodę? Integracja sklepu z hurtowniami to rozwiązanie dla Ciebie

Niewątpliwa przyjemnością byłoby siedzenie sobie przed komputerem, w zaciszu własnego domu, z gorącą kawką (lub zimnym piwkiem – jak kto woli) i obserwowanie naszego e-commerce jak rośnie, rozwija się, przynosi nam zyski – ogólnie pracuje dla naszej wygody i na nasze utrzymanie.

5e-commercestatsthatwillchangehowyoumarketyourstoreonline

Warto dodać, że na nasze utrzymanie, oraz naszej rodziny – co wcale nie jest takie banalne. Możemy pracować na etacie, a nasz handel elektroniczny może rozwijać się poza naszą ciągłą kontrolą. Oczywiście, kontrola jest wymagana choćby po to, aby zobaczyć co kto kupił i co komu mamy wysłać.

Problem pojawia się wtedy, gdy – posiadając internetowy sklep wielobranżowy – jednocześnie mamy niewiele miejsca w domu na sklepowy magazyn. Chcielibyśmy, aby nasz internetowy interes stał się najtańszy, najlepszy i najszybszy w stosunku do naszej konkurencji. Po co nam to? Ano po to, aby zarabiać jeszcze więcej, jeszcze szybciej, przy stosunkowo małej powierzchni naszego domowego magazynu. Co zatem możemy zrobić, aby to urzeczywistnić? Jak sprawić, aby nasz biznes był jeszcze lepszy i jeszcze mniej absorbował nasz czas, jednocześnie dając nam trochę „odsapnąć” od niego? Dobrym pomysłem może być integracja naszego sklepu internetowego z różnymi hurtowniami.

Na czym polega taka integracja sklepu internetowego z hurtowniami?

Pisząc jednym zdaniem, handlujemy towarem, którego fizycznie nie posiadamy w naszym magazynie, ponieważ jest on usytuowany w hurtowniach z którymi mamy owa integrację. Co to oznacza dla nas? Więcej miejsca w domu, brak ogólnego bałaganu powstającego przy pakowaniu różnych przedmiotów. Ktoś mógłby powiedzieć, iż tym samym stajemy się tylko pośrednikiem w handlu towarami. A jeśli tak, to co w tym złego? Pewnie będziemy musieli podzielić się zyskami z hurtownią, ale to wcale nie musi być taki zły pomysł.

Jak to zrobić?

Aby zintegrować nasz sklep internetowy z różnymi hurtowniami w całej Polsce, potrzebny będzie odpowiedni program komputerowy, który można zakupić, płacąc za niego jednorazowo. Jego koszt może być w granicach kilkuset złotych, a da on nam ogromne możliwości dotyczące informacji towarów istniejących fizycznie w magazynach w/w hurtowni. Poza tym będziemy mieli natychmiastowy dostęp do nowości z hurtowni w czasie rzeczywistym. To bardzo przydatne narzędzie nie tylko zaoszczędzi nam miejsca w domu, ale także poinformuje nas o promocyjnych cenach bez konieczności osobistych wizyt, czy telefonowania.

Jednocześnie zaoszczędzimy czas i pieniądze na zakup towarów, które mogłyby zalegać nam w naszym magazynie, zarazem pochłaniając nasze znaczne środki finansowe, które to możemy przecież przeznaczyć na inne cele, jak np. tak zawsze potrzebną reklamę, pozycjonowanie sklepu, czy nawet zatrudnienie pracownika, który zajmie się tą integracją. To bardzo korzystne rozwiązanie, szczególnie na początku naszej działalności, kiedy mamy braki prawie wszystkiego, zarówno czasu, pieniędzy, miejsca jak i pomocy ewentualnego pracownika.

Załóż swój sklep internetowy w 5 minut