Chirurga stomatologiczna

Omnident to pracownia stomatologiczna, która swoją ofertę opiera na zabiegach chirurgicznych pozytywnie wpływających na wygląd, a także stan naszych zębów. Chirurga stomatologiczna Wrocław wykonywana w naszym salonie daje gwarancje bezbolesnej eliminacji wszelkich problemów związanych z uzębieniem oraz rozwojem wszelkich chorób jamy ustnej. Sprzęt wykorzystywany podczas leczenia cechuje się solidnym wykonaniem z półproduktów najwyżej jakości. Zapewniamy, że zabiegi przeprowadzane są w bezpiecznym środowisku pozbawionym bakterii i mikroorganizmów. Nasz zespół składa się z wyspecjalizowanych w swoim fachu osób, które koncentrują się na oczekiwaniach i wymaganiach swoich klientów. Stałe doszkalanie pracowników sprawia, że chirurgia stomatologiczna Wrocław świadczona przez Omnident uznawana jest za najbardziej skrupulatną i skuteczną w mieście.  Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego pacjenta przekładające się na dalszą satysfakcje i piękny, zdrowy uśmiech.

W naszej pracowni mogą Państwo wykonać następujące zabiegi:

Wycinanie zęba – odnosi się to zarówno do chorych, niemożliwych do uratowania zębów, a także do tych, których proces wzrostu został zatrzymany bądź zagraża on zdrowiu pozostałych zębów (np. zęby mądrości). Zabieg ten wykonywany jest przy użyciu specjalistycznych szczypców bądź dźwigni. Możliwy jest zakup dodatkowego znieczulenia.

Przedprotetyczne postępowanie chirurgiczne – wykonywane jest u osób zakwalifikowanych do wykonania uzupełnienia protetycznego. Polega na odpowiednim  przygotowaniu jamy ustnej oraz uzębienia – usuwanie kamienia nazębnego, usunięcie zębów czy leczenie kanałowe. W razie konieczności przeprowadzane jest także pogłębienie przedsionka jamy ustnej.

Zakładanie implantów – zabieg przeznaczony dla osób, które z różnych przyczyn utraciły ząb.

Rekonstrukcja kości – jest wymagana w momencie gdy pacjent nie posiada odpowiedniego podłoża do wszczepienia implantów zębowych.

Skracanie więzadełek – wynika z niewłaściwego układu jamy ustnej