Co współczesny biznesmen powinien mieć w swojej skórzanej torbie?

Zdarzają się korki, pociągi się opóźniają, a pogoda może być nieprzewidywalna w niektóre dni. Kilka przydatnych drobiazgów dla osób dojeżdżających do pracy, parasol na nagłe opady deszczu lub słuchawki, które zagłuszą rozpraszające rozmowy, zrobią różnicę, gdy będziesz w drodze do biura.

fashion-2208045_960_720Na obecnym etapie Twoja męska skórzana torba na pewno mieści laptop, portfel i smartfon, ale poniżej znajduje się jeszcze kilka dodatkowych rzeczy, które przygotują cię na wszystko jak męska galanteria skórzana, z https://brodrene.eu/ którą się zachwycisz. Ponieważ zawsze lepiej jest mieć to, czego potrzebujesz, kiedy jest to potrzebne – dlatego dzisiaj podpowiemy w co wyposażyć męskie torby!

Jeśli nadal potrzebujesz kupić teczkę lub torbę skórzaną do przechowywania swoich rzeczy, zapewniamy Ci również przy okazji parę wskazówek, na które powinieneś zwrócić uwagę gdy przymierzasz się do zakupu przedmiotu, jakim są torby na ramie dla mężczyzn.

1. Dobra, tania para słuchawek

Z pewnością możesz znaleźć luksusową parę i wydać na nie sporo pieniędzy, ale tania para wkładek dousznych zagłuszy większość hałasu w metrze, autobusie lub pociągu. Zaoszczędzając na parze słuchawek będziesz mógł sobie pozwolić na wysokiej jakości portfele skórzane.

2. Kabel micro-USB/USB

Będziesz zadowolony, że dodatkowy kabel ładujący jest schowany w torbie na laptopa, gdy żywotność baterii telefonu jest mniejsza niż 10% lub będziesz musiał szybko podłączyć go do komputera.

3. Zwykły parasol w neutralnym kolorze (najlepiej czarny)

Przygotuj się na nieprzewidywalną pogodę sezonu – deszcz, śnieg, deszcz ze śniegiem, a potem jeszcze trochę deszczu – z parasolem, który jest zwarty i wystarczająco mocny, aby poradzić sobie z nagłym podmuchem wiatru będziesz czuć się bezpiecznie. Trzymaj się neutralnych kolorów, takich jak czarny i szary, ponieważ są najbardziej profesjonalnie wyglądające.

4. Awaryjne pióro do usuwania plam

Ponieważ nikt nie jest idealny, najlepiej założyć, że od czasu do czasu prawdopodobnie rozlejesz coś na koszulę. Trzymaj długopis usuwający plamy w torbie, aby szybko i skutecznie usunąć ślady obiadu.

5. Butelka na wodę wielokrotnego użytku

Powinieneś już wiedzieć, że butelki wielokrotnego użytku są tańszą i bardziej ekologiczną alternatywą dla plastikowych butelek jednorazowego użytku. Są również łatwym sposobem na ograniczenie zbędnych kosztów.

6. Bezbarwna pomadka ochronna

Zimna pogoda i spierzchnięte usta zwykle idą w parze. Trzymaj tubkę balsamu do ust w zasięgu ręki, aby natychmiast usunąć wilgoć. Jeśli masz szczególnie suche obszary na twarzy – na przykład wokół nosa, gdy masz przeziębienie – możesz ją również zastosować, jeśli nie masz łatwo dostępnego kremu nawilżającego.

7. Mała przekąska

Pomoże ci to powstrzymać głód w tych chwilach, kiedy będziesz musiał przepracować w godzinę lunchu. Nie daj się!

8. Pendrive

Pozwoli ci to na wykonanie kopii zapasowej ważnych dokumentów podczas podróży lub taniej prezentacji poza biurem. Pamięć USB SanDisk jest w stanie pomieścić od 4 do 64 GB plików i jest niewielka, nawet jak na standardy dysków flash.

[TB]