Czy opłaca się wzięcie samochodu w leasing?

man-people-hand-driving-6097Zastanawiasz się na tym czy leasing samochodu to dobre rozwiązanie? Z nami poznasz wszystkie szczegóły oferty, a także poznasz najkorzystniejszą propozycję dla siebie. Przeprowadzimy Cię przez cały proces, a Ty będziesz mógł cieszyć się nieograniczonym użytkowaniem wybranego pojazdu – brzmi dobrze? – wypróbuj Nas.

Osoby często podróżujące bądź będące właścicielami firmy zdają sobie sprawę z tego jak istotnym elementem jest pojazd. Bez niego normalne, komfortowe funkcjonowanie byłoby wręcz niemożliwe. Korzystanie z komunikacji miejskiej bywa uciążliwe, szczególnie gdy jest się ograniczonym do konkretnych godzin. Chcąc uniknąć spóźnień oraz płynących z nich przykrych konsekwencji warto stać się użytkownikiem samochodu. Nie zawsze istnieje jednak potrzeba zakupu pojazdu na lata, gdyż wiąże się to ze sporym kosztem jednorazowym. Istnieje jednak rozwiązanie, dzięki któremu można tego uniknąć w postaci leasingu na samochód używany. Jest to propozycja, która z racji ogromnych korzyści cieszy się sporym zainteresowaniem oraz zaufaniem na rynku. Klienci zainteresowani ofertą mogą liczyć na konkurencyjną wpłatę początkową, niewielkie wymagania w zakresie dokumentacji, a także dowolny czas trwania umowy. Leasing samochodów używanych dla firm sprawia, że odbiorca może bez ograniczeń i z pełnym prawe korzystać z przywilejów pojazdu, jednak nie staje się jego posiadaczem. Auto wciąż jest produktem należącym do instytucji finansowej, a petent użytkuje go na zasadnie użyczenia. Zaletą płynącą z rozpoczęcia takiej umowy jest łatwy sposób finansowania środka trwałego w przedsiębiorstwie, a także metoda zabezpieczenia majątku, a tym samym zachowania niezbędnej płynności finansowej. Odkąd na rynku pojawił się leasing konsumencki z przywilejów mogą korzystać również osoby prywatne.

 

Poszukując propozycji w pełni spełniającej indywidualne potrzeby oraz oczekiwania warto określić maksymalną składkę na jaką można się zgodzić. W tym celu konieczne jest jej wcześniejsze obliczenie. Wiele osób ma z tym problem, gdyż nie wie jakie czynniki należy wziąć pod uwagę. Odpowiedzią na to jest kalkulator raty leasingowej oferowany przez firmę CLS. Przy jego użyciu można poznać najkorzystniejszą dla siebie ofertę i tym samym podjąć w pełni satysfakcjonującą i trafną decyzję. Przedsiębiorstwo CLS posiada ogromne doświadczenie w poszukiwaniu adekwatnym rozwiązań. Z pomocą profesjonalistów selekcja ofert przebiega błyskawicznie. Ponadto obszerna współpraca z instytucjami pozwala firmie negocjować składki dla swoich klientów.