Czym są kulki gejszy

Witamy w naszym mini przewodniku dla początkujących po kulkach gejszy. Zestawiliśmy ten przewodnik, abyś mogła rozwiać myśl, którą masz w głowie od jakiegoś czasu: kulki gejszy – kiedy zobaczę efekty. Jest szansa, iż już wkrótce znajdziesz kompleksową odpowiedź na to pytanie!

Kulki gejszy to małe kulki, które wkłada się do pochwy, aby pomóc sobie w ćwiczeniach Kegla i dla przyjemności seksualnej. Często są puste w środku z dodatkowymi mniejszymi kulkami, które poruszają się podczas ruchu, powodując subtelne wibracje. Niektóre kulki gejszy są bezsznurkowe, ale obecnie najbardziej popularne są kulki przymocowane sznurkiem. Jeśli szukasz czegoś, co może poprawić twoje życie seksualne – jesteś na dobrej drodze.

Przejdźmy do korzyści!

Wykazano, że ćwiczenia Kegla są bardzo skuteczne we wzmacnianiu dna miednicy i mięśni pochwy. Co to znaczy? Będziesz mocniejsza i silniejsza, co oprócz oczywistych korzyści seksualnych może również pomóc w zapobieganiu lub naprawie niezliczonych problemów, które kobiety często mają po ciąży.

Już urodziłaś? Nie martw się, jeszcze nie jest za późno, aby uzyskać te korzyści. Jeśli zaczniesz przed ciążą lub w jej trakcie, może to pomóc Ci w rozpoczęciu i zapewnić pewne korzyści podczas samego porodu, ale pomijając poważne problemy medyczne, nigdy nie jest za późno, aby zacząć. Ciało zmienia się przez ciążę i poród, ale ma niesamowitą zdolność do regeneracji z czasem, możesz pomóc sobie i ostatecznie wrócić do formy, dzięki dodaniu ćwiczeń kegla do zdrowego stylu życia.

Przejdźmy do sedna!

Korzystanie z kulek gejszy jest dość proste, możesz wykonać następujące kroki, aby rozpocząć:

  • Znajdź spokojne miejsce, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzać i usiądź wygodnie.

  • Użyj nawilżenia, aby pomóc kulkom w ślizganiu się.

  • Połóż się i powoli włóż kulki.

  • Trzymaj je w sobie, napinając mięśnie nóg i/lub wykonując ćwiczenia Kegla.

Jeśli czujesz się na siłach, możesz pomyśleć o ich noszeniu podczas codziennych zajęć. Jeśli brzmi to dla Ciebie ekscytująco, zrób to, ale zdecydowanie najlepiej, abyś się do nich przyzwyczaiła, zanim rozważysz wypróbowanie czegoś takiego. Utrzymanie ich przez dłuższy czas może nie być tak łatwe, jak myślisz, więc przyzwyczajaj je powoli, aby uniknąć zawstydzającego… incydentu.

Niektóre kobiety martwią się, że kulki mogą utknąć w pochwie, zwłaszcza gdy widzą zdjęcia kulek ze stali nierdzewnej, które nie są przymocowane sznurkiem. Nie martw się jednak, nie ma dla nich miejsca. Czasami usunięcie ich może wymagać nieco więcej wysiłku niż w innym przypadku, ale wyjdą. Możesz ich również używać podczas seksu, aby dodać dodatkowej stymulacji zarówno Tobie, jak i Twojemu partnerowi.

Wybór najlepszego dopasowania – to kluczowe

Dostępnych jest wiele różnych rodzajów piłek i każda z nich jest lepiej dopasowana do różnych celów i poziomów doświadczenia. Kulki gejszy z regulowanymi ciężarkami pozwalają zacząć od niższej wagi i stopniowo zwiększać ciężary bez konieczności dokonywania kilku zakupów. Nawet jeśli jesteś wystarczająco silna, aby używać najcięższej konfiguracji ciężarków, możesz docenić możliwość używania niższych ciężarków w różnych sytuacjach.