Dlaczego warto mieć dystrybutor wody w biurze

Thirsty young broker having glass of water

Pracując, czy to fizycznie, czy też umysłowo potrzebujemy regularnie nawadniać nasz organizm. Przyjmuje się, że w ciągu doby powinniśmy przyjmować około 2,5 litra płynów. Jednak czasem ciężko jest o dostęp do wody, zwłaszcza zimnej. Dlatego też każda firma, biuro lub instytucja powinna być wyposażona w urządzenie takie jak dystrybutor wody. Jest to najwygodniejszy sposób dbania o odpowiedni poziom nawodnienia, bez potrzeby noszenia niewygodnych butelek czy też nalewania sobie wody z kranu, która nie zawsze jest dobrej jakości.

Woda do biura

Gdy temperatura w trakcie pracy przekracza na zewnątrz 25 stopni Celsjusza, pracodawca jest prawnie zobowiązany dostarczyć swoim pracownikom wodę. Jak łatwo się domyślić w takiej temperaturze, najlepiej smakuje zimna woda, a taką dostarczyć może jedynie dystrybutor podłączony do prądu. Urządzenie to zapewnia bardzo szybkie schłodzenie tego napoju. Koszt wynajmu oraz obsługi dystrybutora nie jest wielki, a korzyści stąd płynące są liczne.

Pracownicy dostają wodę bogatą w składniki mineralne, świeżą i orzeźwiającą, a do tego wprost z hermetycznie zamkniętego pojemnika. Dostawa wody odbywa się regularnie i przeprowadzana jest przez wykwalifikowanych pracowników firmy dystrybuującej daną markę, np. firma Aquamo dostarcza swoim klientom wodę marki Żywiec.

Stosując w swojej firmie lub biurze tego rodzaju urządzenie, możemy wpłynąć na nastroje pracowników, ich samopoczucie, a zachęcając ich do częstego picia wody także na ich stan zdrowia. Dobra kondycja załogi przekłada się bezpośrednio na jej produktywność i chęć do pracy.

Nowe rozwiązania o stylowym wyglądzie

Dla osób, które cenią elegancję w każdym szczególe, mamy ciekawą informację, na rynku dostępne są wyjątkowo stylowe dystrybutory filtrujące. Są to urządzania bez wymiennych butli, podłączane bezpośrednio do sieci wodociągowej. Dzięki zainstalowanym filtrom woda z kranu jest smaczna i pozbawiona wszelkich niepożądanych substancji. Urządzenia te wykonane są zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu elementów wyposażenia nowoczesnych biur. Wykończone są materiałami wysokiej jakości, posiadają cyfrowe wyświetlacze, swoim wyglądem przypominają bardziej luksusową lodówkę niż dystrybutor wody.

Bez względu na to, jaki rodzaj dystrybutora wybierzemy, urządzenia te zapewniają doskonały smak wody, natychmiastowe orzeźwienie oraz umożliwiają zadbanie o komfort pracy wszystkich osób zatrudnionych w konkretnym biurze lub firmie. Warto skorzystać z tak praktycznego i korzystnego dla zdrowia rozwiązania.