Czysta firma – wydajna firma! Dlaczego skorzystać z usług profesjonalistów?

Powitaj swoich klientów, gości i pracowników w czystym, bezpiecznym i zdrowym środowisku. Profesjonalne usługi czyszczenia tapicerki mogą pomóc przywrócić piękno i przedłużyć żywotność mebli tapicerowanych, z których korzystają goście i personel każdego dnia.

Korzystając ze specjalnie zaprojektowanych produktów, sprzętu i metod, eksperci od tapicerki mogą pomóc usunąć nieestetyczne plamy, a także usunąć osadzone zanieczyszczenia, takie jak:

  • kurz,

  • alergeny,

  • martwe komórki naskórka.

Realizuje się czyszczenie narożników, sof, krzeseł, przegród biurowych, paneli tkaninowych i innych przedmioty tapicerowane, co zapewnia zdrowsze środowisko dla wszystkich.

Aby w firmie było czysto!

Firmy oferujące usługi czyszczenia starają się zawsze spełniać najwyższe standardy czystości. Możesz zaufać, że ich usługi czyszczenia tapicerki przekroczą Twoje oczekiwania, jeśli wybrałeś specjalistów, którzy:

  • Są kompetentni. Jeśli standardowy personel konserwacyjny zajmie się czyszczeniem tapicerki, może spowodować trwałe uszkodzenie, jak np. odbarwienie. Zatrudniając specjalistów, możesz mieć pewność, że twoja inwestycja jest chroniona.

  • Mają doświadczenie. Wiedzą, jak czyścić i pielęgnować wszystkie odmiany tkanin, faktur i mieszanek.

  • ekspertami. Wiedzą, że każda tkanina wymaga innego poziomu pielęgnacji i czyszczenia. Eliminują zgadywanie i wybiera najlepszą metodę czyszczenia tapicerki.

Wybierane przez nich bezpieczne metody czyszczenia tapicerki mogą pomóc w uzyskaniu właśnie takiego efektu.

Proces czyszczenia tapicerki komercyjnej – na czym dokładnie polega?

Krok 1: Kontrola i testowanie

Firma czyszcząca przeprowadza kilka drobnych testów, które pomogą im ustalić najlepszą metodę czyszczenia tapicerowanych przedmiotów.

Krok 2: Czyszczenie

Używając specjalnych produktów i sprzętu, dokładnie wyczyszczą tapicerkę, aby usunąć brud, kurz, alergeny i więcej.

Krok 3: Suszenie

W razie potrzeby zastosowana zostanie kosiarka lub wentylator, aby przyspieszyć suszenie tapicerki.

Dlaczego powinienem czyścić meble tapicerowane? Profesjonalne czyszczenie mebli tapicerowanych eliminuje nieprzyjemne zapachy, usuwa trudne plamy i przedłuża żywotność mebli.

Czy profesjonalne czyszczenie tapicerki jest drogie? Profesjonalne czyszczenie tapicerki to tylko grosze w porównaniu do kosztu wymiany zużytych mebli, które nie zostały utrzymane. Zadzwoń już dziś do profesjonalistów, którzy się tym zajmują, aby uzyskać wycenę od jednego z tych specjalistów.

Ile czasu zajmuje profesjonalne oczyszczenie mebli tapicerowanych? Całkowity czas czyszczenia zależy od zastosowanego procesu czyszczenia i czasu potrzebnego do wyschnięcia tapicerki. Technik da ci szacowany czas czyszczenia przed serwisowaniem.

Czy profesjonalne czyszczenie tapicerki zakłóci moją działalność? Zespół zajmujący się czyszczeniem będzie z tobą współpracować, aby jak najlepiej zaplanować czas po godzinach lub też niektórzy są chętni do tego, by opracować niestandardowy czas czyszczenia tapicerki, zgodny z Twoimi potrzebami i harmonogramem w pracy.