Drewniane pendrivy z grawerem i inne pomysły na przenośną pamięć USB dla biznesu

Gdy pamięć masowa w chmurze pojawia się w rozmowach biznesowych, można się zastanawiać czy korzystanie z pamięci USB nie jest już przeżytkiem? Na pewno są zalety i wady każdego z nich. Pozwolimy ekspertom omówić najlepsze zastosowania pamięci masowej w chmurze w porównaniu z dyskami USB.

W tym artykule skupimy się na akronimach i mnóstwie informacji związanych z decyzją o zakupie dysków flash USB dla planowanej kampanii marketingowej. Więcej na ten temat można się dowiedzieć zaglądając na stronę printmar.pl.

Ten przewodnik zawiera spory zasób ułatwiający podjęcie decyzji o zakupie. Następnie przewodnik idzie o krok dalej, aby zasugerować sposoby wykorzystania niestandardowych dysków flash USB w celu promowania firmy. Gotowy żeby zacząć? Czytaj! Lub jeśli może już teraz złożyć zamówienie, zapoznaj się z pełną ofertą niestandardowych pendrive’ów na stronie wspomnianej powyżej.

Pendrive – pamięć USB to urządzenie pamięci masowej (takie jak dysk CD), które zostało specjalnie zaprojektowane do wielokrotnego zapisu i ponownego zapisu danych przez port komputera USB. Dyski flash są:

  • łatwe w obsłudze,
  • ultraprzenośne,
  • bezproblemowo łączą się ze wszystkimi nowoczesnymi komputerami (PC lub Mac).

Niestandardowy dysk flash USB jest po prostu: tym, który można dostosować za pomocą logo firmy i / lub wybrać określone kolory dla obudowy.

Wybór odpowiedniego niestandardowego pendrive dla promocji firmy

Przed złożeniem zamówienia ważne jest, aby zapoznać się z ofertami napędów USB. Oto pytania i uwagi, o których należy pamiętać podczas zakupów.

Jaka jest różnica między USB 1.1 a USB 2.0?

USB 2.0 jest aktualną wersją lub standardem i pozwala na znacznie szybsze pobieranie / wysyłanie danych niż jego poprzednik, USB 1.1. Obecnie większość niestandardowych dysków flash dostępnych na rynku to USB 2.0, ale potwierdzenie tego przy zakupie nie przeszkadza.

Co to jest pamięć flash poziomu 1?

Chociaż niestandardowe pendrive’y nie są markowane przez producenta – upewnij się, że pamięć flash używana przez dostawcę jest najwyższej jakości, poziom 1. Zapewni to wyższą prędkość dysków niestandardowych i dłuższą żywotność, zapewniając więcej wrażeń dzięki logo Twojej firmy.

Pojemność pamięci: jaki rozmiar jest odpowiedni dla moich potrzeb?

Dostępne są niestandardowe dyski flash o różnych pojemnościach, od 512 megabajtów (MB) do 128 gigabajtów (GB). Wybierając rozmiar pamięci dla napędów flash USB, weź pod uwagę potrzeby odbiorców. Czy odbiorcy są już obeznani z technologią lub prawdopodobnie mają już dysk flash? Jeśli tak, wybierz dysk flash co najmniej równy temu, który już posiada (lub rozważ modny futerał, taki jak drewniany pendrive). Najpopularniejsze rozmiary pamięci to dziś 4 GB (dla znawców techniki) i 2 GB (dla innych).

Co robią odbiorcy poza pracą? Przechowywanie arkuszy kalkulacyjnych lub prezentacji nie wymaga zbyt wiele miejsca, ale jeśli ta sama osoba lubi fotografię lub muzykę, będzie potrzebować więcej miejsca.

Różnica w cenie między dyskami flash 2 GB i 4 GB wynosi około 10-20%. Jednak podwojona pojemność pamięci oznacza, że ​​Twoi klienci będą faktycznie z niej korzystać!