Wynajem drukarki czy zakup – co będzie dla Ciebie bardziej sensowne?

Jako właściciel małej firmy potrzebujesz sprawnie działającego sprzętu biurowego, który nie nadszarpnie budżetu. Dlatego być może rozważasz wynajem drukarek . Firma działająca jako jednoosobowa firma zazwyczaj ma tylko jedną osobę, która jest właścicielem i prowadzi firmę. Na wczesnych etapach przedsięwzięcia najbardziej sensowne może być, aby lokalna drukarnia zajmowała się drukowaniem, kopiowaniem, skanowaniem i faksowaniem ważnych dokumentów. W miarę rozwoju firmy outsourcing staje się coraz większym wyzwaniem – wysokie koszty i niedogodność dojazdu do innej lokalizacji uatrakcyjniają rozwiązanie własne.

Jeśli Twoja mała firma wyszła już z niedogodności związanych z outsourcingiem, bardziej sensowne może być zakupienie lub wydzierżawienie profesjonalnej drukarki wielofunkcyjnej. Oto kilka rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru.

Całkowity koszt posiadania

Używanie osobistej drukarki atramentowej jako urządzenia zastępczego do użytku biznesowego może wydawać się dobrym wyborem na pierwszy rzut oka – jednostki te są łatwo dostępne i mają trudną do pobicia cenę. Mimo to biurkowa drukarka atramentowa drukuje znacznie mniej stron z jednego wkładu niż laserowa drukarka wielofunkcyjna. Współpracuj z profesjonalnym dostawcą sprzętu, aby określić wydajność strony i całkowity koszt posiadania przy wyborze drukarki wielofunkcyjnej. Będziesz cieszyć się znacznie wyższym zwrotem z inwestycji i będziesz mieć dostęp do drukarki wielofunkcyjnej wyprodukowanej przez wiodącego w branży dostawcę technologii.

Funkcje urządzenia wielofunkcyjnego

Innym powodem, dla którego tak wielu właścicieli małych firm wybiera drukarkę wielofunkcyjną, jest ich zdolność do wykonywania większej liczby zadań niż drukarka jednofunkcyjna.

• Wygodna łączność bezprzewodowa.
• Drukuj, kopiuj, skanuj i faksuj z tego samego urządzenia.
• Skanuj dokumenty do repozytoriów w chmurze.
• Bezpieczne drukowanie mobilne.
• Zmniejszający ilość odpadów druk dwustronny i rozwiązania pozwalające wybierać druk cyfrowy zamiast papierowych.

Najważniejsze dla Twojej małej firmy jest znalezienie drukarki wielofunkcyjnej, która spełni Twoje wymagania, a także będzie mieścić się w Twoim budżecie.

Czy wiesz, jak wybrać drukarkę wielofunkcyjną?

Jeśli uważasz, że jesteś profesjonalistą w wyborze najlepszej drukarki wielofunkcyjnej dla swojej firmy, być może będziesz musiał pomyśleć jeszcze raz. Nawet długoletni eksperci od drukarek mogą poczuć się nieco przytłoczeni wszystkimi ekscytującymi funkcjami i fascynującymi funkcjami oferowanymi przez te zaawansowane technologicznie maszyny. Oto, co musisz wiedzieć, aby otrząsnąć się z zamieszania i wybrać odpowiednią drukarkę wielofunkcyjną!

Musisz uaktualnić sprzęt do drukarki wielofunkcyjnej — oto dlaczego

Kupując drukarkę biurową, prawdopodobnie masz nadzieję, że będzie ona trwać wiecznie. Wysokiej jakości maszyna może po prostu wykonać zadanie przez wiele lat — ale to nie znaczy, że powinieneś polegać na przestarzałej technologii. Dlatego nadszedł czas, aby przejść na coś znacznie bardziej imponującego: wielofunkcyjną drukarkę.