Dystrybutor wody pitnej w biurze – poznaj korzyści

water-2105213_960_720Pracownicy uwielbiają dystrybutory butelkowanej wody z wielu powodów, a ty – jako ich pracodawca też powinieneś. Chociaż w pierwszej chwili można pomyśleć, że zgromadzenia wokół biurowych dystrybutorów wody są marnowaniem czasu i pieniędzy, należy rozważyć korzyści, jakie można poprzez takie Fontanny wody i pitniki na AquaSolution.pl zapewnić przedsiębiorstwu i jego pracownikom.

Zalety dystrybutora wody biurowej

Na pewno będzie to większa produktywność, ponieważ Twoi pracownicy nie będą musieli opuszczać biura by uzbroić się w napoje. Potencjał do rozwoju pozytywnej kultury miejsca pracy to kolejna zaleta, a bezpłatna woda może być postrzegana jako dodatkowy bonus przez pracowników.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz podstawowego modelu, dozownika wody bez butelek, czy takiego, który zapewnia różną temperaturę wody, dystrybutor wody przyniesie korzyści Twojej firmie, gdy zapewnisz go swoim pracownikom.

Wykonaj własne badania szukając dystrybutora wody butelkowanej

Po zakupie dystrybutora wodnej potrzebujesz stałej ilości świeżej wody. Jeśli sprzedawca, od którego kupiłeś dystrybutor wody, nie zapewnia dostawy wody, musisz znaleźć firmę, która zapewni wodę butelkowaną do Twojego biura. Podobnie jak w przypadku innych usług, upewnij się, że wiesz, jaka jest ostateczna cena za każdą dostawę.

Chociaż większość dystrybutorów wody w biurze nie zajmuje dużo miejsca, upewnij się, że wybrana przez Ciebie opcja zmieści się w dostępnym miejscu. Jeśli masz mało miejsca, pomyśl o użyciu urządzenia z możliwością zawieszenia, co pozwoli zaoszczędzić miejsce na podłodze. Pamiętaj, że będziesz potrzebować miejsca na dodatkowe butelki z wodą, chyba że wybierzesz opcję bez butelki.

Większość ludzi myśli o zimnej wodzie, gdy myślą o dystrybutorach, ale można również znaleźć dystrybutory wody butelkowanej, które zapewniają stały zapas gorącej wody wraz z zimną. Osoby pijące herbatę pokochają dostępną na żądanie ciepłą wodę. Rozważ dozowniki wody butelkowanej o temperaturze pokojowej, ponieważ niektóre osoby są wrażliwe na zimną wodę jaka jest zwykle dostępna w regularnych jednostkach.

Weź pod uwagę wystrój biura przy wyborze dystrybutora

woda dla firmDystrybutory wody butelkowej nie muszą być nudne ani brzydkie. Zamiast mieć nieładny element wystroju w biurze, należy rozważyć zastosowanie stali nierdzewnej, drewna lub innych modnych opcji. Możesz nawet znaleźć takie projekty, które ukrywają zbiornik wody przed wzrokiem w nowoczesnym designie.

Niektórzy producenci oferują obecnie bezfiltrowane systemy. Dostaniesz tę samą wygodę, co zwykle – i bez problemów związanych z przechowywaniem, które polegają na utrzymywaniu dodatkowych butelek między dostawami.

Poproś przynajmniej kilku pracowników o spróbowanie wody, której chcesz użyć, aby uzyskać opinie na temat smaku wody. Jeśli to nie jest możliwe, sam spróbuj wody przed podjęciem decyzji. Woda z różnych miejsc może mieć nieco inny smak w zależności od zawartości minerałów i innych czynników.

Więcej na ten temat możesz się dowiedzieć na www.AquaSolution.pl