Impreza integracyjna na łodzi? Zaskocz swoich pracowników

Imprezy integracyjne to rewelacyjny sposób na zapewnieniu swoim pracownikom wspólnie spędzonego czasu. Taką formę imprez najczęściej organizuje się z okazji powiększenia kadry, szczególnych osiągnięć lub jubileuszów.

Imprezy integracyjne dla jednych to smutny obowiązek, dla drugich szansa oderwania się od codziennych obowiązków. Nic dziwnego, że pracownicy często kręcą nosem na kolejne wyjście w nudnej restauracji, gdzie jedyną rozrywką jest obiad w akompaniamencie prezentacji multimedialnej o osiągnięciach firmy i tym, żeby mimo wszystko starać się bardziej. Takie podejście sprawi, że nawet najbardziej zaangażowany w życie firmy pracownik wymięknie. Dlatego, zamiast organizować imprezę integracyjną jak wszystkie, warto postawić na coś, o czym cała kadra będzie mówić przez długi czas.

Wszyscy na pokład!

Impreza na wodzie to najlepszy sposób zorganizowanie spotkania integracyjnego. Dlaczego? Bo łączy to w sobie cechy, które każdy lubi. Aktywność na wodzie docenią osoby, które lubią zew natury, a obsługa sprawi, że w końcu wszystkie troski przestaną mieć znaczenie. Na pokładzie może być zaserwowany dobry catering, a w kieliszkach wykwintne trunki.

Nietypowa impreza, która zachwyci wszystkich

Osiem godzin pracy dziennie, tabelki, stres, przypływające maile i niekończąca się ilość zadań, a do tego wiecznie uciskający krawat. Zamiast restauracji, w której pracownik będzie musiał znowu zawiązać to współczesne narzędzie tortur, lepiej wybrać imprezę, która pozwoli na bardziej casualowy styl. Ściągnij krawat i zastąp obcasy wygodnymi trampkami. Imprezy integracyjne z firmą JJ Boats oferują motorówkę, żaglówkę, katamaran i statek.

A może odrobinę rywalizacji?

Nic tak nie łączy jak wspólny wróg — przynajmniej na chwilę i w kontrolowanych warunkach. Dobrym pomysłem na nietypową imprezę integracyjną jest zorganizowanie regat. Podziel zespół na grupy i zorganizuj konkurs. Odrobina rywalizacji jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a z całą pewnością rozbudzi lepiej niż kawa w poniedziałek rano.

Organizacja imprezy integracyjnej nie musi być nudna i okazją do „darmowej szamy”. Zamiast realizować kolejne oklepane wyjścia integracyjne. Imprezy integracyjne z firmą JJ Boats zapewnią niesamowite wrażenie i świetną zabawę dla całego zespołu.