Gabloty informacyjne wykonane z najlepszych materiałów – dlaczego warto?

Możesz przykleić lub przyczepić ważne wiadomości i ogłoszenia do słupów telefonicznych lub drzew i pozostawić je na łasce pogody…. Możesz też wyeksponować swoje materiały drukowane poprzez gabloty ogłoszeniowe wysokiej jakości i zrobić to w wielkim stylu!

Dzisiaj na rynku znajdziesz gabloty, które są montowanymi na ścianie tablicami ogłoszeniowymi i wolnostojącymi tablicami na ogłoszenia. Znajdziesz je w różnych rozmiarach – również w rozmiarach niestandardowych. Wszystkie tego rodzaju zewnętrzne tablice informacyjne są wykonane z najlepszych materiałów. Czasem możesz znaleźć propozycje z ekologicznego, bezobsługowego plastiku pochodzącego z recyklingu z gęstym polietylenem, materiałem z recyklingu, który ma wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym drewnem.

Odporna na gnicie, rozkład i pękanie – zewnętrzna tablica ogłoszeń

Te zewnętrzne tablice informacyjne mają zawsze solidną konstrukcję np. z gęstego i trwałego polietylenu odpornego na warunki atmosferyczne. Ten bezobsługowy materiał na zewnętrzną tablicę ekspozycyjną nigdy:

• nie pęka,
• nie gnije,
• nie rozkłada się.

Taka gablota ogłoszeniowa nie ulegnie również działaniu wody, chemikaliów ani owadów, w przeciwieństwie do innych tradycyjnych zewnętrznych tablic ogłoszeniowych, które mogą być wykonane z drewna. Jednak ta zewnętrzna tablica ogłoszeń to nie tylko najlepszy wybór dla Twoich potrzeb związanych z wyświetlaniem – polietylen użyty do stworzenia zamkniętej tablicy ogłoszeń jest produktem recyklingu, co czyni go również decyzją przyjazną dla środowiska.

Rodzaj gablot chroniący przed deszczem wszystkie ogłoszenia

Zewnętrzna tablica ogłoszeń jest montowana głęboko w ziemi. Pozwala to mocno zakorzeniać zewnętrzną tablicę ogłoszeń tam, gdzie zamierzasz ją mieć. Ponadto te słupki na nogi utrzymują gablotę ogłoszeń na idealnej, przyciągającej uwagę wysokości, zwiększając prawdopodobieństwo, że drukowane materiały będą widoczne. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tego rodzaju wolnostojących tablicach ogłoszeniowych w różnych rozmiarach.

Tablice informacyjne ścienne zewnętrzne

Szukasz zamkniętej tablicy ogłoszeń na zewnątrz, która nie tylko wyeksponuje ważne wiadomości, ale także zapewni ochronę dla tych elementów? Np. zewnętrzna gablota informacyjna 26×42 to idealne rozwiązanie do wyświetlania w wielu miejscach na zewnątrz, takich jak pola golfowe, obozy, szlaki turystyczne, parki, tereny szkolne, kampusy uniwersyteckie, restauracje i wiele innych miejsc wymagających zewnętrznej tablicy ogłoszeń.

Oprócz przyjaznej dla środowiska konstrukcji tablicy ogłoszeń – gablota ogłoszeń w obudowie zewnętrznej ma opcję wielu różnych wykończeń np. w stylu imitującym drewno, które umożliwiają dostosowanie zewnętrznej tablicy ogłoszeń do lokalizacji na zewnątrz: piaskowy, jasnoszary, pogodowy, leśny, zielony, cedrowy i biały. Jeśli chcesz jeszcze bardziej poprawić wygląd zewnętrznej tablicy ogłoszeń, zawiera możesz też poprosić o winylową tablicę ogłoszeń w kilku opcjonalnych kolorach. Na rynku znajdziesz z łatwością propozycje w kolorze bordowym, czarnym, niebieskim, zielonym czy szarym.