Otwórz własny sklep internetowy z Shopelo – 10 powodów dlaczego warto!

Mogłoby się wydawać, że dzisiaj nie ma nic prostszego niż prowadzenie własnego biznesu. Owszem, ale cały Twój wysiłek może pójść na marne – jeśli nie poświęcisz chwili na to, aby własny sklep internetowy postawić na właściwej platformie.

Na rynku oczywiście masz do wyboru wiele możliwości – jednym z interesujących pomysłów jest uruchomienie własnego sklepu internetowego na platformie Shopelo.pl. Dlaczego właśnie to oprogramowanie? Czytaj dalej i poznaj 10 powodów, które przemawiają na korzyść tej propozycji.

Powód #1 Bardzo proste uruchomienie sklepu

Nie potrzebujesz żadnej specjalistycznej wiedzy, aby szybko i wygodnie uruchomić sklep na Shopelo. Właściwie wszystko, czego potrzebujesz to kilka chwil na określenie wymaganych parametrów, a całość jest tak prosta w obsłudze i intuicyjna, że aż sam będziesz zaskoczony, że to jest możliwe.

Powód #2 Estetyczny i dający wiele możliwości layout

Stawiając na Shopelo możesz skorzystać z wielu przygotowanych wyglądów sklepu – pozwoli Ci to uruchomić sprzedaż w internecie w przeciągu kilkunastu minut, a równocześnie upewnić się, że sklep który oddasz w ręce klientów będzie wyglądał interesująco, nowocześnie, zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Powód #3 Darmowa, chętna do pomocy ekspercka pomoc

Bardzo dużym atutem tego wyboru jest zespół ekspertów z Shopelo.pl – który może Tobie pomóc na każdym etapie i zdecydowanie są to osoby, profesjonaliści chętni do takiej pomocy. Na stronie poza tym znajdziesz artykuły pomocy oraz szybki kontakt z ekipą Shopelo.

Powód #4 Kompleksowość rozwiązania

Warto zwrócić uwagę również na to, że uruchamiając sklep na Shopelo.pl otrzymujesz wszystkie niezbędne rozwiązania do sprzedaży w internecie – od dostępu do Paczkomatów InPost

po płatności BLIK`iem, wszystko w jednym miejscu.

Powód #5 Duże możliwości rozwoju e-biznesu

Choć własny sklep internetowy sam w sobie jest świetną okazją do rozwinięcia biznesu – w każdym momencie możesz z Shopelo iść dalej i rozbudować możliwości swojego sklepu o integracje z systemami np. z Allegro, Empik czy też OLX.

Powód #6 Imponująca funkcjonalność

Nie jest to pusty frazes. Shopelo swój kierunek rozwoju ustala dosłownie z klientami. Wsłuchując się w ich potrzeby – doskonali oprogramowanie tak, aby spełniać oczekiwania użytkowników, którzy postawili właśnie na nie.

Powód #7 Wzorowe działanie wersji mobilnej

Dzięki dopracowanej w każdym szczególe wersji mobilnej Shopelo – możesz mieć pewność, że z łatwością dotrzesz ze swoją ofertą do nowych klientów, którzy preferują ten styl zakupów.

Powód #8 Aż 14 dni testów za darmo

Nie musisz „kupować kota w worku”. Shopelo daje sprzedawcom szansę na przetestowanie systemu jeszcze przed podjęciem jakichkolwiek zobowiązań.

Powód #9 Wygodny kreator sklepu internetowego

To autorskie rozwiązanie, które jest dostępne dla wszystkich. Bardzo proste w obsłudze, pozwala na postawienie sklepu nawet w kilka minut.

Powód #10 Atrakcyjne ceny

Dla początkujących sprzedawców ceny zaczynają się już od 38 złotych za miesiąc.

Chcesz zacząć sprzedawać e-booki? W tym również pomoże Ci Shopelo!

Jeśli jesteś ekspertem w danej dziedzinie i chcesz zarobić na swojej wiedzy – warto wiedzieć, że na platformie Shopelo.pl masz do tego świetne możliwości. Sprzedaż własnych e-booków, poradników i podręczników z pomocą tego oprogramowania jest dużo łatwiejsza niż za pomocą wielu innych narzędzi. Jak sprzedawać ebooki z Shopelo? Z Shopelo szalenie łatwo! Bo nie musisz uruchamiać firmy – ale za to dostajesz gotowe rozwiązanie do skutecznej sprzedaży produktów cyfrowych, co stanowi wręcz doskonały sposób na dodatkowy zarobek.