Jak sprawić, by hotelowa łazienka wyglądała na droższą (i nie zbankrutować!)

modern-hotel-bathroom-marvelous-on-and-best-25-bathrooms-ideas-pinterest-0

Czy kiedykolwiek patrzyłeś na piękną łazienkę i zastanawiałeś się, co sprawia, że ten projekt wyposażenia łazienek ewidentnie ma wyższy poziom niż pomieszczenia w Twoim hotelu? Sprawienie, by łazienka wyglądała na drogą, elegancką i schludną jest czymś, o czym każdy właściciel hotelu powinien pamięta, jeśli chce zachwycić swoich gości. Jeśli tak jest w twoim przypadku, oto kilka sztuczek do stworzenia takiej oazy dla swoich gości, nawet przy niższych kosztach!

Odrobiliśmy pracę domową i znaleźliśmy różne (i niedrogie) sposoby, aby Twoje hotelowe łazienki wyglądały na bardziej wyrafinowane bez żadnych rzeczywistych wysiłków! Oto kilka prostych sztuczek, dzięki którym Twoja łazienka będzie wyglądać drogo, choć nie rozbijesz firmowego budżetu.

#1 Bardziej puszyście!

Zacznij od aktualizacji ręczników i dywanów kąpielowych! Miękkie, puszyste, neutralne (lub monochromatyczne) ręczniki zamieniają podstawową łazienkę w hotelową oazę raju.

#2 Nie zadowalaj się podstawowym oświetleniem

Myślałeś, że ciepłe i przyciemnione światło sprawdza się tylko w sypialni? Zainstalowanie przełącznika przyciemniania może zamieniać te jasne światła hotelowe pomieszczenia w bardziej zrelaksowane i seksowne oświetlenie nastrojowe, dzięki czemu łazienka będzie bardziej pożądana przez gości. Jeśli nie możesz zainstalować ściemniaczy, dodaj małe lampy, kinkiety i świece oraz dopasowane do nich akcesoria do łazienki. Sporo z nich znajdziesz na https://www.lazienkiabc.pl/.

#3 Zapach dla zmysłów

Relaksujący zapach w pomieszczeniu natychmiast sprawi, że gość hotelowy poczuje się oczarowany tym pomieszczeniem. Rozważ świece lub pachnące dyfuzory, aby natychmiast uzyskać świeży zapach.

#4 Nowa wersja prysznica

Deszczownice są przyjemniejsze w użytku i wyglądzie, poprzez takie  łazienka wyposażenie każdy prysznic wygląda lepiej, a gość może się poczuć niczym pod najbardziej oddalonym wodospadem w Indonezji. Zaktualizuj zatem głowice prysznicowe i pozwól swoim gościom podróżować tam za każdym razem, gdy biorą prysznic w twoim hotelu!

#5 Łazienka pełna charakteru

Większość właścicieli hoteli zapomina dodać nieco więcej osobowości do swoich łazienek! Przekształcenie łazienki w małe muzeum pomoże odmienić na lepsze cały pokój! To także doskonała okazja, aby dodać wyjątkowy akcent do tego miejsca! Znajdź specjalne dzieła sztuki i zacznij dekorować swoje hotelowe łazienki w sposób, który zachwyci gości!

#6 Krzesło godne króla

Po prostu wyobraź sobie jak siedzisz w eleganckim i świetnie zaprojektowanym fotelu, jednocześnie nawilżając nogi. Czy ta myśl nie sprawia, że czujesz się luksusowo? Podaruj taki luksus swoim gościom! Jeśli masz dodatkową przestrzeń w swojej łazience, dodanie dodatkowych miejsc siedzących, takich jak mały taboret lub podnóżek, sprawi, że ta łazienka będzie wyglądać jeszcze bardziej elegancko i ekskluzywnie!

Na koniec pamiętaj – estetyka ma znaczenie, nawet w łazience! Utrzymywanie porządku w artykułach toaletowych i trzymanie ich w pomysłowych i pięknych słoikach lub dodawanie małych tacek może oznaczać różnicę między bałaganem a pomysłowym układem. Bycie zorganizowanym sprawi, że Twoja hotelowa łazienka będzie godna nawet wizyty samego prezydenta!