Jak wybrać najlepszą szkołę angielskiego w Katowicach?

angielski-dla-doroslych-katowice

Zastanawiasz się nad inwestycję w swój rozwój osobisty? Chcesz poszukać lepszej pracy, zacząć swobodnie podróżować po świecie lub nawiązywać całkiem nowe znajomości korzystając z możliwości, jakie daje Ci na przykład Internet? Bariera językowa może skutecznie utrudnić Ci realizację tych celów oraz powodować, że z czasem staniesz się osobą wykluczoną z rynku pracy i skazaną na płacę minimalną bez jakiejkolwiek szansy na podwyżkę i poprawę swojego bytu.

Dlaczego nie warto uczyć się języków samodzielnie?

Przez wiele lat chodziłeś do szkoły, a Twoje umiejętności komunikowania się w języku angielskim są mizerne? Już sam fakt problemów z posługiwaniem się podstawowymi zwrotami po wielu latach edukacji jest dowodem na to, że nie będziesz w stanie poprawić swoich zdolności komunikowania się w obcym języku, bazując jedynie za samodzielnym poszerzaniu wiedzy! Samodzielna nauka opłaca się, gdy dysponujesz nadmiarem wolnego czasu, wyjątkowym samozaparciem i determinacją oraz podstawowymi umiejętnościami, które pozwolą Ci bez uczęszczania na kurs, ale jednak z ogromnym wysiłkiem zdobyć dodatkowe umiejętności językowe.

Ucząc się angielskiego jedynie z podręczników, samouczków czy programów komputerowych nie jesteś w stanie:

  • Korygować na bieżąco swoich błędów;
  • Nauczyć się właściwej wymowy i intonacji;
  • Zrozumieć znaczenia słów brzmiących w sposób identyczny, jednak oznaczających całkiem coś innego;
  • Zapytać lektora o niezrozumiałe zasady gramatyki;
  • Ćwiczyć swobodnej konwersacji i nauczyć się wykorzystywać swoją wiedzę w praktyce.

Wiele osób nawet z pozoru znających język angielski i doskonale rozumiejących co się do nich mówi, ma problem z praktycznym wykorzystaniem swojej wiedzy. W dużej mierze blokada przed swobodną rozmową w języku obcym spowodowana jest wstydem i niskim poczuciem własnej wartości oraz obawą, że popełnimy błąd podczas wypowiedzi. Kaleczenie angielskiego to powszechny problem, dlatego coraz bardziej popularnym sposobem na redukcję błędów językowych i poszerzanie zdobytej wiedzy w tym zakresie są kursy językowe dla dorosłych organizowane przez wiele szkół w tym najlepszą w Polsce i cieszącą się wieloletnim doświadczeniem szkołę Speak Up.

Jakie warunki oferuje Ci szkoła językowa z tradycją i doskonałymi wynikami w kształceniu? Speak Up to jedna z niewielu placówek oferujących swoim słuchaczom elastyczny i dopasowany do ich indywidualnych potrzeb program nauczania. Angielski dla dorosłych w Katowicach to doskonały wybór dla wszystkich chcących uczyć się na podstawie sprawdzonych i efektywnych metod oraz uczestniczyć w zajęciach, wtedy kiedy mają na to czas. Dodatkowo szkoła Speak Up gwarantuje Ci zakwalifikowanie do odpowiadającej Twojemu poziomowi grupy szkoleniowej, dzięki czemu nie powtarzasz dotychczas zyskanej wiedzy, ale stawiasz na rozwój.

Już dziś wejdź na stronę speak-up.pl i zapoznaj się z dokładnymi informacjami na temat oferty szkoły oraz skorzystaj z licznych promocji i wyjątkowo atrakcyjnych cen, które pozwolą Ci nauczyć się języka angielskiego bez konieczności chodzenia na prywatne lekcje do studentów czy byłych nauczycieli szkolnych! Postaw na rozwój, który zaprocentuje nie tylko wymiernymi efektami i pozwoli Ci znacznie lepiej realizować się w pracy oraz spełniać marzenia, ale także podniesie Twoją pewność siebie i sprawi, że bez problemu porozumiesz się w języku angielskim niezależnie od sytuacji! Dzięki Speak Up unikniesz rozczarowań, stresu i wyrzucania pieniędzy w błoto, a zyskany po zakończeniu kursu certyfikat pozwoli Ci znacząco poprawić wygląd Twojego CV!

speak-up-katowice

Sprawdź również szkoły językowe w Bielsku