Masz problemy z niespłaconymi kredytami a potrzebujesz kolejnej pożyczki?

kredyt gotówkowy online

Jest wiele możliwości zdobycia pieniędzy na własne wydatki, czy po prostu „na życie”. Jednym z podstawowych form zdobywania pieniędzy, jest praca zawodowa. W jakiejkolwiek jest ona formie, dostarcza przecież finansów na własne utrzymanie. Z takiej pracy także utrzymujemy rodzinę, oraz nasze mieszkanie, czy dom. Wszystko jest więc w porządku, po co nam zatem jakieś pożyczki?

Niestety, bardzo często praca zawodowa nie jest w stanie sprostać naszym i naszej rodziny potrzebom. Można by rzec: skoro ta praca nie spełnia wymagań finansowych, to należy ją zmienić. Ba! Każdy chciałby zarabiać krocie i żyć wiecznie. Ale życie, to nie bajka i trzeba szanować to, co akurat mamy, a nie błądzić w niebieskich chmurkach.

Co zrobić, jeśli zarobki nie wystarczą na jednorazowe potrzeby?

Jakie to są jednorazowe potrzeby? Ano, jeśli ktoś chce kupić samochód, czy mieszkanie, a przecież nie ma na koncie potrzebnej gotówki. Z pracy musiałby składać długi czas, aby sobie na to pozwolić. Jeśli chciałby ktoś np. kupić mieszkanie, czy dom, to raczej trudno spotkać kogoś o tak niesamowitej cierpliwości, aby odkładał on przez 30 lat na zakup lokum i wreszcie (już pewnie na emeryturze) zakupił sobie swoje miejsce na Ziemi.

Już na samochód to można „uskładać”, ale na dom – raczej nie. Od tego są usługi bankowe, które dają nam to, czego w danej chwili właśnie potrzebujemy. Bierzemy więc kredyt na dom (od razu), potem na samochód (też od razu) i (także od razu) cały świat staje się jakby piękniejszy i kolorowy, a my czujemy się niczym jego władcy. Do czasu, aż przyjdzie pierwsza rata. Tym bardziej, kiedy skumulują się inne raty, razem z comiesięcznymi opłatami. Wtedy szukamy możliwości zdobycia gotówki, lub zaczynamy oszczędzać.

Oszczędzanie

Takie oszczędzanie (szczególnie zaraz po kupnie domu i samochodu) może nie spodobać się naszej rodzinie. No, bo jak to? Było tak fajnie i znów w dołku? Wtedy zdarza się, że zaczynamy zalegać z ratami, choć staramy się bardzo, dług wciąż rośnie. Jeśli jest to kredyt wysoki, to i dług może rosnąć szybciej. Dzieje się tak z powodu dużych odsetek, które kumulują się w każdym miesiącu coraz bardziej. Dochodzi do sytuacji, że nie widzimy innego wyjścia, jak wziąć kolejny kredyt, aby spłacić chociaż raty za dom, czy samochód.

W naszych oczach te rzeczy są najważniejsze. Nie jest to mądre posunięcie, ale jeśli nie ma wyjścia, można skorzystać z kredytów online, lub tzw. chwilówek. Są firmy pożyczające pieniądze na krótkie terminy. Jeśli już zdecydujemy się na taki krok, uważajmy co podpisujemy, aby nie stracić tego, co jest dla nas priorytetowe.

Lepiej zawczasu zastanowić się i poszukać dodatkowego zajęcie, oraz nie pchać się tak bardzo w świat kredytów, ponieważ łatwo można stracić nie tylko to co mamy, ale i nasze zdrowie, oraz dorobek całego życia. Jeśli mamy na oku jakiś dodatkowy zarobek, ale w późniejszym czasie, zawsze można skorzystać z takich „szybkich” pożyczek. Na pewno wspomogą nas finansowo.

Masz problemy finansowe? Sprawdź również opcje są pożyczki pod zastaw nieruchomości

Polecamy:
Pożyczki dla seniorów – ile, kiedy i czy warto pożyczać?