Największe agencje rekrutacyjne w Polsce

21_1_4-Photo

Temat rekrutacji to temat cały czas aktualny i nigdy niewyczerpany, dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że agencji rekrutacyjnych w Polsce jest coraz więcej, wręcz rosną jak grzyby po deszczu. Warto jednak w tym gąszczu różnych opcji orientować się, które z nich są największe, które z nich wiodą prym na polskim rynku. Aby nieco wyjaśnić tą kwestię – przygotowaliśmy poniższe zestawienie.

Poznańska firma AF Search & Selection

Jest to firma działająca już od 2001 roku, dzięki czemu plasuje się w czołówce najdłużej działających firm w tej branży na terenie Wielkopolski. Poprzez usługi AF można liczyć na kompleksową pomoc w odniesieniu do rekrutacji pracowników na różnorakie stanowiska, przy czym agencja ta zdecydowanie specjalizuje się w poszukiwaniu kandydatów na wyższe stanowiska, jak również na specjalistyczne wakaty. Metoda, którą AF stosuje w głównej mierze to Direct Search. Tematy Assessment i Development Centre również nie są jej obce. Ma już szerokie grono zadowolnych Klientów na terenie całego kraju – z ich usług korzystają zarówno mniejsze, jak i większe firmy. AF jest znana z elastyczności swoich rozwiązań, solidnego działania i indywidualnego podejścia do Klienta.

CentrumKariery.pl

Kolejną agencją na jaką cccemy zwrócić uwagę w ramach naszego zestawienia jest CentrumKariery.pl – czyli komercyjne przedsięwzięcie stworzone z myślą o osobach, które przywiązują wielką wagę do tego jak będzie wyglądać ich przyszłość zawodowa, nie chcą pozostawić jej przypadkowi i chcą podejmować w temacie tego rodzaju naprawdę świadome decyzje. S.A., Cersanit S.A., Echo Ivestment S.A., North Fish, Synthos S.A to grupa kapitałowa na bazie której powstało właśnie Centrum Kariery. Warto tutaj podkreślić, że owe centrum tworzy grupa praktyków o ogromie doświadczenia. Są tam psychologowie, prawnicy, dziennikarze i pracodawcy dbający o jak najbardziej kompleksowe podejście do tematu rekrutacji.

Jobfinder

Kolejną godną uwagi agencją doradztwa personalnego jest Jobfinder, firma która swoją obecność na rynku zaznacza już od 1998 roku. Domeną tejże agencji jest bezpośrednia rekrutacja pracowników wysokiej klasy. Chodzi tutaj o kandydatów na wszystkich szczeblach, ale w szczególności jeśli chodzi o branże sprzedaży i zarządzania. Firma też w kompleksowy sposób podchodzi do poszukiwań i selekcji najlepszych kandydatów na stanowiska: specjalistyczne, inżynierskie, techniczne. Oferta Jobnfinder jest skierowana nie tylko do Klientów na terenie całego kraju, ale też do firm międzynarodowych i zagranicznych. To marka rozwijająca się korzystająca z innowacyjnych rozwiązań, nowoczesnych taktyk, różnorodnych metod dotarcia do specjalistów różnych branż.

Randstad

Jest również Randstad, czyli agencja kompleksowo świadcząca usługi w zakresie rekrutacji, zarówno pracowników tymczasowych jak i stałych. Firma również pomaga swoim Klientom w dokonywaniu specjalistycznej oceny kompetencji, administracji. Udziela także profesjonalnych porad w odniesieniu do samej koordynacji pracy. Mówimy tutaj przede wszystkim o obszarze stanowisk administracyjno-biurowych, ale nie tylko – bowiem w odniesieniu do systemu just-in-time i w ramach szerokiego zasięgu wspomagania procesów produkcyjnych agencja ta ma również sporą wiedzę i doświadczenie. Jeśli ktoś szuka naprawdę wysokiej jakości dostawcy rozwiązań z szerokiego tematu w zakresie rekrutacji i selekcji zrobi bardzo dobrze decydując się właśnie na Randstad.

Worku.pl

Kolejnym bardzo dobrym rozwiązaniem w temacie poszukiwania pracownika idealnego jest właśnie worku.pl. Ta agencja zaskakuje pozytywnie już na pierwszy rzut oka poprzez swoją nowoczesną stronę internetową w ramach, której Klienci mogą w prosty sposób poszukiwać kandydatów na wolne wakaty – za pomocą przyjaznej w obsłudze wyszukiwarki, przeglądając różne profile poszukujących pracy osób. Można też skorzystać z fachowego doradztwa w dziedzinie rekrutacji i wielu innych profitów, o których to najlepiej jest poczytać bezpośrednio na stronie agencji worku.pl