Wskazówki niezbędne do znalezienia dobrego chirurga plastycznego

Jest wielu wspaniałych chirurgów piersi i wspaniałych chirurgów twarzy, ale nie ma wielu, którzy byliby świetni w obu przypadkach.

kopalnia zamJeśli jesteś zainteresowany powiększeniem piersi, znajdź kogoś, kto zrobi to dobrze. Poświęć trochę czasu na szukanie online. Spójrz na zdjęcia przed i po. Nie zawracaj sobie głowy umówieniem się na wizytę u chirurga, jeśli nie uważasz, że to co prezentuje to naprawdę dobre wyniki.

Zaleca się także przeczytanie jak najwięcej recenzji na temat chirurga.

Zobacz, co pacjenci mówią o biurze, personelu i lekarzu. Niektórzy lekarze otrzymują świetne recenzje, ale mają średnie wyniki. Niektóre mają okropne recenzje, ale ich wyniki wyglądają świetnie. Idealnie byłoby znaleźć kogoś, kto ma świetne wyniki i dobrą reputację w zakresie opieki nad pacjentem.

Najlepszym sposobem na dokonanie tego wyboru jest poproszenie o polecenie od znajomych i rodziny, którzy wykonali tę procedurę. Zastanów się także, czy nie porozmawiać z lekarzem pierwszego kontaktu – mogą zobaczyć pacjentów, którzy wykonali już pracę, i mogą mieć opinię na temat wyników różnych chirurgów. Przejdź do kilku konsultacji i przygotuj pytania. Zastanów się, co sądzisz o zabiegu i doświadczeniu z chirurgiem podczas podejmowania decyzji.

1. Badania

Pierwszą rzeczą, którą sugerujemy jest zbadanie chirurgów plastycznych w Twojej okolicy, przechodząc przez ich strony internetowe, możesz zobaczyć, jak wyglądają ich wyniki, a także rodzaj otrzymywanych recenzji.

Powinieneś również zapytać i sprawdzić, czy któryś z twoich przyjaciół ma sugestie oparte na osobistym doświadczeniu. Jeśli znasz pielęgniarki lub anestezjologów, którzy pracują z chirurgami plastycznymi, może to być również świetne źródło informacji.

Powinieneś upewnić się, że chirurg posiada podstawowe kwalifikacje do wykonywania każdej procedury. Zaczyna się to od sprawdzenia kwalifikowalności lub certyfikacji, gdyż tylko dobry chirurg plastyczny może je posiadać.

Następnie chcesz znaleźć chirurga, który pasuje do twoich celów estetycznych. Przeprowadzenie niektórych badań online i przeczytanie recenzji może pomóc w przeprowadzeniu tego procesu,. Ale ostatecznie decyduje o tym konsultacja, w której możesz osobiście spotkać się z chirurgiem i poznać środowisko biurowe, aby ustalić, czy ta praktyka najlepiej Ci odpowiada.

2. Konsultacje

usg tarczycy gdyniaNastępnym krokiem jest przejście do kilku konsultacji. Niektórzy chirurgowie plastyczni pobierają opłatę za swój czas, inni nie. W końcu warto wydać sporą sumę, by mieć pewność znalezienia jak najlepszego chirurga.

Dodatkowo, kiedy decydujesz się na konsultacje, koniecznie rób notatki o tym, jak personel cię traktuje. Czy wydaje się, że jest to biuro, w którym będziesz czuć się komfortowo podczas dalszej opieki?

Kiedy spotykasz chirurgów, możesz zastanowić się, ile czasu spędzili z tobą, jak dobrze edukują cię na temat procedury i jak dobrze odpowiadają na twoje pytania. Innym elementem, który możesz wziąć pod uwagę, są różnice płci między chirurgami. Czasami chirurg mężczyzna będzie miał nieco inną perspektywę lub estetykę niż chirurg kobieta i zachęcamy pacjentów do skorzystania z tylu konsultacji, ile potrzeba, aby poczuć się komfortowo w odniesieniu do ostatecznego wyboru.