Nowoczesne metody leczenia bólu

Chcesz pozbyć się uciążliwych bólów i szukasz stałego rozwiązania?

Bez względu na to, czy cierpisz na ostrogę piętową, czy też dokuczają Ci bóle biodra, barku, kolana lub łokcia – terapia falą uderzeniową wyleczy to, czego nie wyleczyły inne metody. Fala uderzeniowa warszawa https://fala-uderzeniowa.warszawa.pl/  świetnie radzi sobie z uciążliwym bólem i szybko likwiduje stan zapalny. Terapia działa na zasadzie stymulacji metabolizmu komórek, jak również poprawy cyrkulacji krwi, ponadto zwiększa produkcję kolagenu niezbędnego do odbudowy tkanki, jak również zmniejsza napięcia mięśniowe i rozpuszcza zwapnienia.

Jak wyglądają zabiegi falą uderzeniową?

Wszystko zależy od miejsca, które będziemy poddawać zabiegowi. Fizjoterapeuta najczęściej każde nam usiąść lub położyć się wygodnie, następnie w miejsce leczenia nakłada specjalny żel i przykłada głowicę urządzenia, rozpoczyna zabieg falą uderzeniowąhttps://fala-uderzeniowa-krakow.pl/opinie/  który większość pacjentów opisuje jako bezbolesny. W zależności od natężenia może trwać on od 4 do 10 minut, jednak zawsze jest to 2000 „uderzeń”. W trakcie jego trwania przeważa charakterystyczny dźwięk wydawany przez urządzenie.

Zalety stosowania zabiegów fali uderzeniowej.

Fala uderzeniowa warszawa, to metoda posiadająca ogromną ilość zalet, dlatego jest uważana za jedną z lepszych na rynku. Szybko likwiduje uporczywy ból, przyspiesza regenerację tkanek miękkich niwelując stan zapalny. Co warto zaznaczyć, bardzo ważne, leczenie falą uderzeniową nie przynosi skutków ubocznych. Na zabiegi falą uderzeniową nie jest potrzebne skierowanie od lekarza rodzinnego. Wystarczy, że pokażesz fizjoterapeucie zdjęcie rentgenowskie lub wynik badania USG potwierdzającego dolegliwość, którą chciałbyś wyleczyć. Terapia ESWT często jest w stanie uratować pacjenta przed operacją, np. „łokcia tenisisty” lub wycięcia ostrogi piętowej. Kolejnym argumentem przemawiającym za terapią falą uderzeniową jest jej cena, relatywnie bardzo niska w porównaniu ze skutecznością. Seria pięciu zabiegów to koszt zaledwie 250 złotych.