Od stresu po zdrowie – o korzyściach z picia świeżego soku

Czym jest sok? Jest to coś wyjątkowego i potężnego. Kiedy jest surowy i uzyskiwany przez wysokiej jakości wyciskarki – ma niesamowitą moc. Sok taki ma abstrakcyjną, ale realną siłę , ponieważ wszystkie żywe stworzenia mają siłę elektryczną, aczkolwiek niższą od normalnie wykrywalnej. Częstotliwość wibracji soku jest tak wysoka, że nawet jeśli nie jesteś świadomy jej obecności, kiedy go konsumujesz, zwiększa to twoją własną częstotliwość wibracji i twoją siłę życiową.

smoothies-2253430_960_720

Siła życiowa. Świetny termin. Lekarze jeszcze nie odkryli tego terminu. To takie abstrakcyjne, ale to prawda – sok z świeżych owoców ma bezpośredni wpływ na cały system immunologiczny. Jest to energia, którą zmagazynowałeś i pozyskałeś z pożywienia, które spożywasz, minus cała energia, którą zużywasz lub palisz. Pozostała energia to właśnie siła życiowa i jest używana przez twoje ciało, aby wzmocnić twój układ odpornościowy. To w ogóle nie jest termin naukowy. To prawda, o której możesz przekonać się osobiście.

Picie soku po siłowni, przed siłownią, kiedy jest zimno, gdy jesteś w żałobie, kiedy próbujesz się zakochać, kiedy próbujesz wybrać zwycięskiego konia, odczuwasz lęk, czujesz radość i tak dalej, wzniesie twoją świadomość na wyższy poziom. Nie da się tego opisać ani udowodnić, chyba że masz nieskalaną dietę i doświadczasz soku tak, jak to tylko możliwe.

Właściwie to nie można powiedzieć czegokolwiek negatywnego na temat soku. Nie brakuje mu błonnika, ponieważ jest włókno, a i jest cukier, ten który jest niesamowity dla naszego organizmu, a nie ten znany z ciastek. Możesz pomyśleć, że to nieodpowiednie – ponieważ to kłóci się z tradycyjnymi paradygmatami, kiedy mówi się o włóknie i cukrze w sokach. Ludzie po prostu nie rozumieją że cukier który jest w owocach to nie to samo, co zawierają słodycze i napoje gazowane. To nie to samo. Nikt jeszcze nie doznał problemów zdrowotnych z powodu jedzenia zbyt wielu jabłek i gruszek, prawda?

KrzemW każdym razie, powinieneś wiedzieć, że powinieneś pić sok. Pij sok przez cały czas. Tak bardzo, jak tylko mieści Ci się w żołądku i na tyle, na ile możesz sobie pozwolić. Tylko oczywiście nie chodzi o ten kupny, ze sklepu – ale ten pozyskany w domu z wysokiej jakości wyciskarki. Jeśli jeszcze nie masz swojej – warto zerknąć na http://ranking-wyciskarek-wolnoobrotowych.pl/ co znacznie ułatwi decyzję.

Ten krótki tekst to wprowadzenie dla zapracowanych osób, do naszej diety bogatej w przeciwutleniacze, co jest ważne – ponieważ codzienny nawyk picia soku jest wspaniałym antidotum na toksyny, które napotykamy. Zielone soki neutralizują kwasy, a wszystkie surowe soki ułatwiają zachowanie alkalizacji krwi. Główną zaletą picia surowego soku jest to, że jeśli pominiemy jeden lub więcej niezdrowych posiłków dziennie, a zamiast tego wypijemy tenże właśnie – jesteśmy dużo zdrowsi!

Oczywiście zalecamy spożywanie jak największej liczby zielonych soków każdego dnia. Picie soku i utrzymywanie rozsądnej diety, która wyklucza przetworzoną żywność, jest krokiem we właściwym kierunku w stronę optymalnego zdrowia.

Zobacz również wszywkaalkoholowawroclaw.pl