Marzy Ci się dom pachnący chlebem, ale nie masz czasu na wypieki? Poznaj rozwiązanie!

W czasach sklepów wielkopowierzchniowych i dużych sieci, to powrót do mniejszej, niezależnej piekarni – a zwłaszcza tej doręczającej chleb pod wskazany adres może być świetną alternatywą. To miejsce, dzięki któremu możesz wnieść do swojego wciąż zagonionego domu zapach świeżo upieczonego chleba – wcale nie płacąc za to miliony!

Gdy wiesz, że zakwas jest dla Ciebie dobry

Szukaj miejsc, w których wiesz, że używa się wyłącznie naturalnych zakwasów i powolnej fermentacji, aby stworzyć ten wspaniały aromat i konsystencję, tak jak robiono chleb setki lat temu. I tylko 3 składniki do przygotowania ciasta: mąka, woda i sól powinny się w tym znaleźć. Autentyczny Zakwas jest w 100% naturalny, trwa dłużej, jest pełen minerałów i zawiera mniej glutenu, dzięki czemu jest łatwiejszy do strawienia niż niektóre chleby przemysłowe. Sklep Schronisko Bukowina jest dobrym miejscem do tego, by rozejrzeć się za takimi pysznymi wypiekami.

Pyszny chleb może być dzisiaj na wyciągnięcie ręki, bo coraz bardziej popularna jest usługa dostawy, gdzie w ramach której raz w tygodniu lub dwa razy w tygodniu dostarcza się zamówiony świeży i pyszny bochenek prosto z pieca do domu. Zwykle też jest to bardzo wygodne w takich miejscach np. możesz złożyć nowe zamówienie, zrezygnować lub zmienić swoje nadchodzące zamówienie z ustalonym przez sklep wyprzedzeniem. Możesz wybrać otrzymywanie bochenka raz w tygodniu lub dwa razy w tygodniu, czy po prostu zamawiać wtedy, kiedy go potrzebujesz. W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe i wszystko jest proste.

Zgodnie z życzeniem, wiele sklepów oferujących świeże wypieki może też dostarczyć taki bochenek wstępnie pokrojony i gotowy do zamrażania w paczce nadającej się do skrzynki na listy, dzięki czemu nie musisz być w domu. A jeśli wolisz pokroić go samemu, dotrze niepokrojony w zwykłej paczce, gotowy do natychmiastowego delektowania się – też jest opcją. Wszystko w zależności od Twoich potrzeb i preferencji.

Jeśli chcesz, aby zamówienie zostało dostarczone w określonym dniu, złóż zamówienie, a następnie wyślij wiadomość e-mail do działu obsługi klienta, aby poinformować ich o szczegółach zamówienia i konkretnej dacie dostawy.

Szukasz wysokiej jakości pieczywa, które nie idzie na kompromis w smaku?

Możesz dzisiaj wybierać online z szerokiej gamy wysokiej jakości chlebów wypiekanych wyłącznie z najlepszych składników. Szukaj miejsc, gdzie produkty są wypiekane na zamówienie przez prawdziwych piekarzy i dostarczane świeże do Twoich drzwi.

Możesz wtedy liczyć na najlepsze składniki. Bez chemii, bez dodatków, bez drogi na skróty. Kiedy jesz takie wypieki, będziesz wiedział, że jesz tylko to, czego potrzebujesz.

Unikalny rzemieślniczy smak – ma znaczenie. Ręcznie robione i wypiekane w piecach – takie wypieki, uświęconych tradycją prawdziwego rzemieślnika. Jeśli chodzi o smak, po prostu nie znajdziesz czegoś takiego w supermarkecie. Po prostu, jeśli chcesz to poczuć – wybierz swoje ulubione produkty z szerokiej oferty, a pyszny bochenek będzie na czas.