Pendrive z grawerem – czy doceniasz go w swoich akcjach marketingowych?

Czy wiesz, że możesz wygenerować niesamowitą ilość marketingowych benefitów dla swojego biznesu dzięki temu prostemu przedmiotowi podarunkowemu, jakim jest pendrive!?

promotional-products-694791_960_720

Nośniki pamięci USB przynoszą korzyści firmom na wiele sposobów, ale co ciekawe – wiele firm nadal nie zauważa tego przydatnego elementu promocyjnego. Badania stale pokazują, że te produkty mają wysoki wskaźnik retencji i mogą być ponownie wykorzystane przez konsumenta, gdy trzeba dodać więcej informacji do tego, co zostało pierwotnie udostępnione. Zawartość dysków można łatwo przesłać na żądanie, udostępnić, zmodyfikować lub zmienić, a dzisiejsze pendrivy są bardziej trwałe niż ich poprzednicy. Jakie korzyści może USBprezent przynieść firmie, która zdecyduje się taki upominek z grawerem porozdawać w ramach kampanii?

Zalety niestandardowych napędów USB

Grawerowane pendrivy służą jako skuteczny sposób reklamy dla każdej firmy. Różnią się od wizytówek tym, że odbiorcy zwykle nie wyrzucają produktów USB, ponieważ pamięć flash jest niezwykle przydatna. Ponieważ markowe grawerowane USB różnią się od większości gadżetów promocyjnych i zapewniają wartość dodaną użytkownikowi, firma zyskuje jeszcze długo po tym, jak produkt zostanie przekazany odbiorcy. Zwykle są one bardzo opłacalne, ponieważ firma niewiele wydaje w momencie zakupu, jednak korzyści z reklam mogą być kontynuowane przez wiele lat.

Sprzedaż hurtowa USB może być dostosowana do potrzeb kupującego. Od rozmiaru pendrive’a do koloru i kształtu, prawie każdy aspekt projektu pozostaje pod kontrolą klienta, w tym wygląd napędu i akcesoria, które mogą być używane w połączeniu z tym produktem. Jedną rzeczą, w której dobrzy producenci nie chcą iść na kompromis, jest jakość napędu, a ich klienci to doceniają.

Taki grawerowany upominek pozostaje w arsenale konsumenta przez większość czasu. Za każdym razem, gdy otwiera biurko, podnosi breloczek lub korzysta z komputera, zobaczy ponownie ten świetny produkt promocyjny. Taki grawerowany pendrive jest też niesamowicie przenośny, umożliwiając użytkownikom udostępnianie i wyświetlanie marki klienta w dowolnym miejscu. Co więcej, urządzenie może służyć do przechowywania niezastąpionych treści, takich jak dokumenty specjalne. To pozwala konsumentowi w pełni wykorzystać urządzenie – przez cały czas wskazując na markę, która zrobiła taką miłą niespodziankę. Oto kilka z wielu przykładów, kiedy niestandardowe pendrive USB mogą być prezentowane odbiorcom z doskonałymi wynikami.

Opcje brandingu a pendrive grawerowany

Możesz dzisiaj liczyć na szeroką gamę napędów USB, jak również wiele opcji brandingu z ich udziałem:

  • Grawerowanie laserowe

  • Niestandardowe drukowane

  • Druk fotograficzny za pomocą transferu

  • Druk fotograficzny z wykorzystaniem naklejek z żywicy epoksydowej

Pamięć USB nie jest już zwykłym nośnikiem danych. To promocyjna petarda! Użyj jej na konferencjach, a sam się przekonasz jak wiele korzyści niesie zastosowanie tego narzędzia marketingowego w kampaniach dla własnej firmy. Skorzystaj z tego i ciesz się efektami.