Pomysł na prezent dla pracownika roku

Office worker hiding Christmas present behind his back and his colleagues having a discussion

Każdy pracownik jest jakąś wartością dla swojej firmy. W końcu na nią pracuje. Dostarcza dochodów, które wykorzystuje się do utrzymania firmy, a nawet do jej rozwoju. Dlatego warto doceniać swoich pracowników nie tylko słownie (pochwałami przed całą kadrą pracowniczą), ponieważ nie każdy lubi takie sztuczne nagłaśnianie swej osoby i może się źle czuć w „pierwszoplanowej roli”.

Znacznie lepiej docenić pracownika jakąś premią, wycieczką, czy nawet ekskluzywnym pobytem w jakimś dobrym hotelu. Oczywiście z rodziną. Jeśli pracownik roku ją posiada, jeśli nie, to zawsze może wziąć ze sobą kogoś innego. Nie należy żałować pieniędzy na drugą osobę, choćby nie była ona w żaden sposób związana z przedsiębiorstwem. Pracownik roku na pewno doceni starania szefostwa i w kolejnym roku zrobi wszystko, aby jeszcze bardziej poprawić swoje wyniki.

Pomysły na prezent dla pracownika roku

Bardzo dobrym pomysłem może być pobyt w SPA w hotelu VILLA BOHEMA w Kazimierzu Dolnym, przy ulicy Małachowskiego 12 (mapa dojazdu pod adresem http://villabohema.pl). Hotel posiada własne SPA, gdzie gwarantuje zabiegi i atrakcje na najwyższym poziomie. Baseny dostępne są zupełnie za darmo. Także ludzie pracujący w SPA, są kadrą wyszkoloną na najwyższym poziomie. Oferują kąpiele antystresowe, masaże, zabiegi odnawiające i odmładzające skórę całego ciała. Pracownikowi roku na pewno spodoba się w tym miejscu. A jego żonie jeszcze bardziej. Można wykupić dla niego 2 – osobowy pakiet weekendowy, który kosztuje tysiąc dwieście złotych od osoby. Za oddanie firmie, roczną pracę na jej korzyść, warto docenić w ten sposób swojego pracownika.

Wycieczka w góry

Taki wypad np. na narty dla pracownika roku będzie miłą odskocznią od codziennych spraw. Jeszcze jeśli będzie mógł zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, na pewno chętnie skorzysta z okazji. Nie musi to być koniecznie zima, także okres letni może wpłynąć na niego bardzo korzystnie. W naszych polskich górach są piękne schroniska, które oferują swym gościom mnóstwo atrakcji, łącznie z góralskimi zabawami, oraz spacerami przy zachodzie słońca, czy też organizowaniem ognisk dla swych gości. Można głośno pośpiewać, lub posłuchać góralskich nut na żywo.

Spływ Dunajcem

Niezaprzeczalnie atrakcyjnym prezentem dla pracownika roku, może być zorganizowanie dla niego spływu Dunajcem. Flisacy prowadzący swoje łodzie potrafią pięknie opowiadać różne historie z naszych i znacznie wcześniejszych czasów. Przybliżają historię ludzi, którzy żyli i pracowali, oraz przeżywali swoje miłości w czasach, kiedy nas jeszcze nie było na świecie, a sam świat wyglądał zupełnie inaczej. Nie było w nim wielkich korporacji, w których pracują nasi pracownicy roku. Może to być naprawdę niezła zabawa, połączona również z ogniskiem na koniec dnia.

Muzeum, kino, gadżety elektroniczne

Wszystko zależy od tego, co dany pracownik lubi. Jednak jak to mówią: „Darowanemu koniowi się w zęby nie patrzy”. Jeśli kupimy pracownikowi roku bilet do kina, muzeum, czy też teatru, albo jakiś elektroniczny gadżet, także będzie zadowolony. Można też sprezentować pracownikowi kurs językowy (np. taki jak tutaj http://www.podarujkarte.pl/pomysl-na-prezent/kurs-jezykowy-jako-pomysl-prezent-dla-pracownikow/)