Pożyczka na uruchomienie małego biznesu? Poznaj swoje możliwości!

Unsecured_Personal_Loans

Jednym z największych wyzwań, przed którym musi stawić czoła nowy mały biznes, jest pozyskanie kapitału niezbędnego do wsparcia początkowego wzrostu. Aby z dumą włączyć fizyczny lub metaforyczny znak „otwarte”, prawdopodobnie będziesz potrzebować dostępu do pieniędzy w postaci pożyczki na uruchomienie małej firmy.

Jak można przypuszczać – kredyt na rozpoczęcie działalności jest pożyczką przeznaczoną na zaspokojenie potrzeb finansowych nowej firmy. Dochód z kredytu na małe przedsiębiorstwo może zostać przeznaczony na:

  • kapitał obrotowy,
  • zakup sprzętu, maszyn, materiałów i mebli,
  • oraz zakup lub budowę nieruchomości.

Gdzie otrzymam pożyczkę na uruchomienie małego biznesu?

Jeśli już rozpocząłeś polowanie na kredyt, dobrze wiesz, że istnieje nieskończenie wiele możliwości finansowania działalności. Każda z nich ma swój własny zestaw zalet i wad, a być może odkryłeś, że większość tanich opcji nie jest dostępna dla właścicieli firm bez kilku lat działalności lub z ustalonymi punktami kredytowymi. Aby pomóc Ci zacząć, oto lista kilku opłacalnych opcji, aby wiedzieć gdzie można zgłosić się po kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Finansowanie sprzętu

Banki są tradycyjnie znane ze swoich możliwości kredytowych, a jeśli masz dobre relacje se swoim – może to być miejsce, do którego możesz się zwrócić w pierwszej kolejności. Jednak w przypadku większości startupów tradycyjny kredyt nie będzie najlepszym rozwiązaniem, możesz się o tym łatwo przekonać sprawdzając kalkulator kredytu gotówkowego w www.lowcakredytow.pl. Banki stosują rygorystyczne standardy dotyczące pożyczek dla małych firm, a to, co oferują, jest ogólnie dostępne tylko dla firm o ustalonej pozycji. Możesz jednak współpracować z bankiem, aby zabezpieczyć finansowanie sprzętu.

Specjalnie zaprojektowane do opłacania zakupu sprzętu i maszyn, pożyczki na sprzęt mają podobną strukturę do konwencjonalnych pożyczek, z miesięcznymi warunkami spłaty w długim okresie. Pożyczonych pieniędzy można jednak używać wyłącznie do zakupu sprzętu lub maszyn. Standardy pożyczek w zakresie finansowania sprzętu mogą być mniej restrykcyjne, ponieważ twój sprzęt będzie wykorzystywany jako zabezpieczenie pożyczki – innymi słowy, jeśli firma bankrutuje, bank ma prawo do przejęcia sprzętu w celu pokrycia kosztów utraconych pieniędzy.

Biznesowe karty kredytowe

nowe chwilówkiBiznesowe karty kredytowe mogą być świetną alternatywą dla małego kredytu na rozpoczęcie działalności gospodarczej i mogą pomóc Ci oddzielając finanse biznesowe od osobistych i zapewniając kredyt biznesowy. Aby zakwalifikować Cię do korzystania z firmowej karty kredytowej, emitenci będą zazwyczaj sprawdzać Twoje osobiste wyniki kredytowe i łączny dochód (osobisty i biznesowy). Większość biznesowych kart kredytowych ma dodatkową premię w postaci wspaniałych nagród i premii za rejestrację.

Dobrą wskazówką byłoby wybranie karty z 0% ofertą wstępną finansowania. Pozwala to na dokonywanie zakupów i utrzymywanie salda przez 9, 12, a nawet 15 miesięcy bez płacenia odsetek w trakcie prowadzenia działalności.