Praca w terenie? Poznaj kilka gadżetów, które ułatwią Ci życie

powerbank-iphone

Jak wiadomo czasem zdarza się, że większą część naszej pracy spędzamy w terenie. Ten typ pracy jest niewątpliwie interesujący, jednak problem pojawia się w momencie, kiedy pracując w terenie nie mamy dostępu do wszystkich biurowych rzeczy. Dlatego też warto poznać gadżety, które są w stanie tą pracę w jakimś stopniu ułatwić.

Drukarka fiskalna

Drukarka fiskalna jest małym urządzeniem do drukowania paragonów, które charakteryzuje się małą wagą i wytrzymałą baterią. Jeżeli więc nasza praca charakteryzuje się tym, że klienci płacą nam w terenie, to warto zaopatrzyć się w takie urządzenie. Jest ono na tyle małe aby zmieścić się w każdej torebce, czy plecaku i na tyle lekkie, aby jego przenoszenie nie sprawiało żadnego problemu. Ponadto wytrzymała bateria sprawia, że może nam posłużyć w miejscach, w których nie ma dostępu do prądu. Oprócz tego urządzenie to jest na tyle uproszczone, że korzystanie z niego nie powinno sprawiać większych problemów.

Powerbank

Jak wiadomo telefon komórkowy jest nam potrzebny wszędzie, gdzie tylko się wybierzemy. Nie tylko zawsze ktoś może do nas zadzwonić, ale również aplikacje jakie są na nim zainstalowane często przydają się w pracy w terenie. Problem pojawia się w momencie, kiedy wielofunkcyjny smartphone posiada słabą baterię, która szybko się wyczerpuje. Dlatego też niezbędnikiem każdej osoby, której praca charakteryzuje się przebywaniem poza domem, czy biurem, powinna zaopatrzyć się w gadżet, jakim jest powerbank. Umożliwia on naładowanie telefonu, bez dostępu do prądu. Przydaje się on również w podróżach służbowych, kiedy nie do końca jesteśmy w stanie określić, czy szybko będziemy mieć dostęp do prądu. Urządzenie to jest na tyle małe, że mieści się wszędzie i na tyle lekkie, że jego wagi się tak naprawdę nie odczuwa. To wszystko sprawia, że jest bardzo dobrym gadżetem przy pracy w terenie, czy podróżach. Ciekawe powerbanki znaleźliśmy np. tutaj https://memorabbit.pl/c/powerbanki-reklamowe

Latarka

W zależności od charakteru pracy, każdy powinien posiadać podręczną latarkę, która zmieści się spokojnie do plecaka. Jeżeli pracujemy w terenie, to nie wiadomo, kiedy taka praca się skończy. Może okazać się, że będziemy wracać w nocy, albo jeszcze pracować. W tym przypadku zawsze przyda się latarka. Oczywiście coraz mniej osób zabiera ze sobą taki gadżet, jednak w niektórych sytuacjach może okazać się niezbędnym.

Ruter

Aktualnie gdziekolwiek się nie wybierzemy, to tak naprawdę potrzebny jest nam dostęp do internetu. Jeżeli jednak pracujemy w terenie, to posiadanie internetu staje się nieco trudniejsze. Oczywiście można mieć wykupiony pakiet w smartphonie, jednak często kończy się on bardzo szybko. Dlatego też każda osoba, której praca polega na przebywaniu poza biurem, powinna zaopatrzyć się w ruter mobilny. Wkłada się do niego kartę, z wykupionym internetem i w ten sposób możemy korzystać z internetu z każdego dowolnego miejsca. Oczywiście gadżet ten powinien być zakupiony u sprawdzonej firmy, ponieważ te gorsze produkują urządzenia o słabym zasięgu, co jest uciążliwe, dla osób które muszą pracować w różnych miejscach.

Polecamy:
Jaki model iPhone wybrać w 2022 roku?