Projektowanie stron www na studiach a Krakowie ? Jak wygląda współpraca z agencją digital z Krakowa.

Jeśli gro naszego czasu zajmuje nam nauka i jeszcze do tego nie mieszkamy w rodzinnym mieście, a musieliśmy zadekować się na stancji, czy w akademiku – dobrym pomysłem na szybki zarobek może być projektowanie stron www dla agencji interaktywnej. Ale jak to zrobić, skoro nasz wolny czas jest często nadmiernie reglamentowany? 

Zajęcia w Krakowie zobowiązują. Często są o różnych porach, wizyty w bibliotece, nauka tych wszystkich rzeczy, które wydają nam się jak najbardziej zbędne i które wcale nie chcą przez to wrażenie wchodzić nam do głowy – to wszystko powoduje, że nasza doba staje się niebezpiecznie krótka i męcząca. Cały ten ambaras, oraz częsty brak gotówki dokłada nam tylko bólu głowy. Co zatem należy zrobić? Przestać się uczyć? To niby po co zaczynaliśmy studia? Czy już na starcie mamy się poddać? Warto oddzielić obowiązki od przyjemności i skupić się na zdobywaniu kontaktów i doświadczenia. 

Co to są procesy, persony, budowa grupy docelowej oraz jak projektuje się poprzez budowanie pozytywnych doświadczeń użytkownika.

Dzięki współpracy z agencją interaktywną poznasz świat digitalowej dżungli, zagadnień projektowania UX, obsługi Klienta oraz budowania procesów w agencji. Zrozumienie potrzeb Klientów oraz jak agencje interaktywne podchodzą procesowo do tworzenia stron może okazać się bardzo cennym doświadczeniem. 

Agencja digital – kogo zatrudnia ?

Jeśli sami nie możemy sobie poradzić, warto pomyśleć o jakiejś współpracy. Jest mnóstwo agencji interaktywnych, które chętnie zatrudniających studentów, ponieważ nie muszą odprowadzać za nich składek ZUS – a to niebagatelna sprawa. Poza tym student jest zazwyczaj pracownikiem pilnym, nie skażonym jeszcze nabyta rutyną w zawodzie (czyli kimś, kto wie lepiej od własnego szefa i jeszcze się tym chwali). Studenci informatyki mogą pracować nie tylko na tzw. stażu, czyli bezpłatnie. Warto podkreślić że agencja interaktywna to nie tylko strony internetowe i projektowanie, to także wszelkiego typu intergracje IT, tworzenie oprogramowania i systemów CRM dla firm

Można się dogadać i otrzymywać jakieś wynagrodzenie, a przy okazji wiele się nauczyć w agencji. Zdobywa się odpowiednie kontakty, które później – w życiu zawodowym – można racjonalnie wykorzystać – oczywiście na swoją korzyść i dla własnego, dalszego rozwoju. Także finansowego. Jest wiele korzyści wynikających ze współpracy z adekwatną na rynku Krakowskim agencją interaktywną.

Praktyki w agencji digital

Ktoś powie: że nie, raczej nie skorzysta, bo za darmo nie będzie pracował. Ale w pracy nie tylko liczą się pieniądze. Możliwość swoistego podglądnięcia jak pracują doświadczeni profesjonaliści (projektanci UX, UI lub developerzy agencji interaktywnej), może przynieść dużo korzyści nawet dla tych, którzy myślą, iż już niczego nowego się nie nauczą. Nic bardziej mylnego. Człowiek uczy się całe życie, a już na studiach najwięcej. Poza tym, student podlega konieczności odbycia praktyk zawodowych, aby mógł w ogóle zaliczyć interesujący go temat. Są pewnie tacy, co to sobie jakoś to załatwiają, ale według mnie jest to marnowanie okazji do nauki czegoś więcej, niż może nam zaoferować profesor na zajęciach. Tam tylko jest teoria, która z praktyką nie ma nic wspólnego.

Kraków miejscem idealnym do budowy doświadczenia

Na praktykach w hauerpower można zdobyć szereg umiejętności, których już nikt nam nie zabierze. Pozostaną z nami do końca naszego życia – nie tylko zawodowego. To właśnie te umiejętności będą zarabiać w przyszłości na nas, oraz będą utrzymywać nasza rodzinę i dostarczać nam zasobów finansowych na nasze zachcianki i realne potrzeby. Warto podjąć rzetelną współpracę patrząc nie tylko na możliwości zarobku. Kiedyś za doświadczenie się płaciło. Dziś jest ono dostępne dla wszystkich, którzy tylko zechcą je poznać. Jeśli przy okazji coś zarobimy, to będzie tylko na nasz plus. Jeśli nie – to zdobycie doświadczenia będzie naszą zapłatą, a poznane kontakty zaprocentują w przyszłości budowaniem portfolio i zleceniami dla agencji interaktywnych z Krakowa.