Skrzynia biegów Ursus C-360 – co warto wiedzieć?

Skrzynia biegów odpowiedzialna jest za regulację pracy urządzeń motoryzacyjnych i ich silników. Pozwala na regulację wysokości momentu obrotowego dopasowując ją do potrzeb maszyn i warunków pracy urządzenia. Podobnie jak w przypadku samochodów osobowych, ciężarowych czy też maszyn budowlanych, również w urządzeniach rolniczych wykorzystywane są skrzynie biegów. Ciągniki rolnicze oraz kombajny to urządzenia, które nie byłyby w stanie zaoferować tak wielu możliwości i wydajności pracy, gdyby właśnie nie obecność skrzyni biegów. Jaką właściwie pełni ona funkcję i czym powinna się charakteryzować?

 

Ursus C-360 – co warto o nim wiedzieć? 

 

Ursus C-360 jest ciągnikiem rolniczym, który stanowi jeden z flagowych modeli polskiego producenta maszyn rolniczych Ursus. Przedsiębiorstwo to, działające na rynku już ponad 120 lat, odegrało niezwykle ważną rolę w mechanizacji i zwiększeniu wydajności polskiego rolnictwa. Ursus C-360 jest jednym z pierwszych modeli ciągnika rolniczego tego producenta. Wysokiej jakości komponenty, które znalazły się w urządzeniach brandowanych Ursus C-360 sprawiły, że te po dziś dzień wykorzystywane są przez rolników i nadal pełnią swoje funkcje. Uniwersalność i wydajność pracy tego modelu czyni go z pewnością jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych modeli ciągników rolniczych w kraju. 

 

Skrzynia biegów Ursus C-360 – charakterystyka 

 

Skrzynia biegów Ursus C-360 to jeden z najważniejszych mechanicznych podzespołów wchodzących w budowę tego ciągnika. Umożliwiająca regulację trybu pracy ciągnika rolniczego skrzynia biegów Ursus C-360 pozwala na dopasowanie jego wydajności do warunków eksploatacyjnych oraz optymalizacji pracy pozostałych podzespołów. Wykonana z wysokiej jakości materiałów skrzynia biegów Ursus C-360 jest jednym z tych komponentów, które są najbardziej narażone na awarię oraz usterki wynikające z niewłaściwego użytkowania. Zadbana skrzynia biegów Ursus C-360 zapewnia wieloletnią i doskonałą pracę nie wymagając przy tym większych zabiegów konserwatorskich. 

 

Części do skrzyni biegów C-360 Ursus w ofercie Agrokom! 

 

Co jednak jeśli skrzynia biegów Ursus C-360 ulegnie awarii? Wtedy z pomocą przychodzi Agrokom – rzetelny i zaufany dystrybutor części do maszyn rolniczych, w którego ofercie znajdują się wysokiej jakości części do skrzyni biegów Ursus C-360. W ofercie Agrokom, dostępnej pod adresem https://sklep-rolnicze.eu/produkty/czesci-do-ciagnikow-rolniczych/czesci-do-ursus-c-360/skrzynia-biegow,2,75121 dostępne są koła zębate, zębatki, łożyska, wodziki, tuleje a także uszczelki i dźwignie – w dużym skrócie? Absolutnie wszystko, co sprawi, że uszkodzona skrzynia biegów C-360 zostanie przywrócona do sprawności. Wybierz niezawodne, trwałe i odporne na wiele niesprzyjających czynników części z oferty Agrokom!