Sposób na piękną skórę? Oczyszczanie wodorowe!

Teraz już nikt nigdy nie pomyli wodoru molekularnego (H²) lub wody wodorowej z kremowymi, perfumowanymi kremami do skóry. Ale chociaż wodór cząsteczkowy może nie mieć wartości drogich kosmetyków, ma po swojej stronie naukę.

Liczne badania pokazują, że zastosowanie wodoru cząsteczkowego znacząco zapobiega śmierci komórek i uszkodzeniom DNA, tłumi uszkodzenia skóry/zmarszczki wywołane przez promieniowanie UVA spowodowane oczyszczaniem ROS i promuje syntezę kolagenu w skórze właściwej, stąd oczyszczanie wodorowe twarzy warszawa zdobywa coraz większą popularność.

H² jest również integralną częścią Twojego arsenału przeciwstarzeniowego ze względu na niesamowite korzyści zdrowotne dla skóry. Nasza skóra jest naszym największym organem obejmującym wszystkie inne narządy naszego ciała. Jest stale narażony na reaktywne formy tlenu ze środowiska, takie jak zanieczyszczenia, promieniowanie i inne. Wodór cząsteczkowy działa jako przeciwutleniacz, zmniejsza uszkodzenia oksydacyjne w skórze, zwalcza stany zapalne i pomaga spowolnić proces starzenia młodsza i zdrowsza skóra.

Cechy produktu do pielęgnacji skóry bogatej w wodór

Idealne rozwiązanie typu „wszystko w jednym”, aby skóra była w jak najlepszej formie. Poniżej wymieniamy wszystkie najważniejsze zalety.

• Wysoki przeciwutleniacz
• Szybka dyfuzja w głąb ludzkich komórek i mitochondriów
• 100% opatentowana technologia wody wodorowej
• Przeciwzapalne działanie
• Odporność skóry
• Przeciw starzeniu
• Anty alergiczny

Zwiększa zdolność regeneracyjną komórek skóry – napina i zwiększa elastyczność skóry, w pełni przeciwstawia się oznakom starzenia. Nadaje się do twarzy i okolic oczu. Odpowiednio połączony z innymi składnikami proces koryguje plamy pigmentacyjne, promuje witalność i odżywienie skóry, jak również wpływa na rozjaśnianie skóry. Może też skutecznie chronić skórę przed promieniowaniem UV, środowiskiem i ostrymi chemikaliami.

Demakijaż, Oczyszczanie, Złuszczanie i Pielęgnacja w jednym kroku!

Głębokie oczyszczenie usuwając olej i drobny kurz oraz wspomaga nawilżanie – staje się faktem. Tak można zapewnić skórze witalność i zachowaj nawilżenie skóry. To może pomóc również zwiększyć poziom kwasu hialuronowego.

Ułatwia działanie przeciwstarzeniowe i wspomaga nawilżenie skóry z efektami aromaterapii. Szczególnie jeśli kosmetyki tego rodzaju są wzbogacone o olejek pomarańczowy, słonecznikowy, czy też jest w nich oliwa z łusek oliwnych.

Jeśli interesuje Cię pielęgnacja porów, kontrola atybakteryjna/antytrądzikowa/antyoksydacyjna – też możesz się nad tym zastanowić. Poza tym jest to rozwiązanie, które nadaje się do twarzy i okolic oczu. Kosmetyki tego rodzaju mogą być wzmacniane przez naturalne ekstrakty z owoców papai i pomagają wtedy usunąć martwe komórki skóry i generują bardziej miękką i młodszą skórę. Mają też działanie przeciwstarzeniowe i poprawiają problematyczną skórę
na przykład – mogą być dobre na trądzik, czy pryszcze. Z mocą wodoru wszystko to i wiele więcej jest możliwe!