Nowe domy na sprzedaż w Krakowie – co oferują firmy deweloperskie?

Nie musisz budować domu we własnym zakresie, aby w nim zamieszkać. Dzisiaj coraz więcej inwestorów decyduje się na zakupienie gotowego domu!

Kupno gotowego domu od dewelopera jest związane z wieloma korzyściami, co powoduje, że taka opcja jest dzisiaj wybierana coraz częściej. Gdy chodzi o nowe domy na sprzedaż Kraków ap7.pl oraz jego okolice to również szeroka gama ofert dla zainteresowanych inwestorów. Co aktualnie oferują deweloperzy?

Nowe domy w okolicy Krakowa – wolnostojące, szeregowe i bliźniacze

Osobom zamierzającym wybrać gotowe domy na sprzedaż Kraków oraz okoliczne miejscowości w tej lokalizacji mogą zaoferować dostęp do wielu ciekawych ofert bezpośrednio od firm deweloperskich.

Nowe domy w okolicy Krakowa są budowane obecnie w trzech wariantach:

  • Domy wolnostojące – to zwykle większe domy oraz wille, które przeznaczone są również dla najbardziej wymagających inwestoró
  • Domy szeregowe – zabudowa szeregowa domów jednorodzinnych pozwala na zminimalizowanie kosztów, dlatego budownictwo to jest przystępne cenowo.
  • Domy bliźniacze – stanowią alternatywę dla domów wolnostojących i szeregowych, ponieważ jedna nieruchomość obejmuje dwa osobne domy.

Domy za Krakowem od dewelopera – w jakim metrażu są dostępne?

Najczęściej w kwestii ofert jak nowe domy na sprzedaż Kraków i miejscowości w okolicy Krakowa to budynki o mniejszych metrażach.

Obecnie nie buduje się już tak dużych domów jak kiedyś, dlatego dominują przede wszystkim domy o powierzchni od 70 do 120 metrów kwadratowych.

Ile kosztują nowe domy od dewelopera w Krakowie i okolicy?

Koszty związane z zakupieniem nowego domu od dewelopera realizującego inwestycje w Krakowie i w okolicy są zależne od wielu czynników, w tym od lokalizacji, metrażu, technologii budowlanej.

Najczęściej ceny rozpoczynają się od około 500 tysięcy złotych za dom o mniejszym metrażu, natomiast w przypadku większych willi ceny mogą dochodzić nawet do około 2-3 milionów złotych.

Więcej informacji o ofertach firm deweloperskich można znaleźć na ich stronach WWW.