Kubki termiczne z nadrukiem, torby, koszulki – inspiracja na prezenty firmowe!

Jeśli nie zrobiłeś tego przed świętami – to teraz nadszedł czas, aby zacząć myśleć o prezentach firmowych, aby podziękować pracownikom za całą ich ciężką pracę w 2021 roku i podziękować cenionym klientom za ich działalność. Dzięki biznesowym artykułom promocyjnym od lifecreative.pl z łatwością znajdziesz i zaprojektujesz upominki firmowe dla wszystkich swoich pracowników i klientów.

Torby na laptopa z nadrukiem na zamówienie

Niezależnie od tego, czy masz pracowników, którzy wrócili do biura po pracy w domu podczas ostatnich miesięcy, czy pracownicy nadal pracują zdalnie, torba na laptopa z nadrukiem to atrakcyjny i użyteczny sposób na zabranie ich komputerów gdziekolwiek muszą się udać.

Niestandardowe akcesoria komputerowe

Innym praktycznym przedmiotem, niezależnie od tego, czy Twoi pracownicy są w biurze, czy w domu, są akcesoria komputerowe. Nowa podkładka pod mysz lub mysz z logo Twojej firmy będzie mile widzianym, poręcznym prezentem, który będzie gotowy do użytku zaraz po otrzymaniu.

Akcesoria na biurko

Spersonalizowane akcesoria na biurko są mile widzianymi prezentami, ponieważ będą często używane. Długopisy z logo, notesy, zeszyty, kalendarze i nie tylko to praktyczne prezenty, które przydadzą się przez cały następny rok.

Odzież

Wysokiej jakości część garderoby, na przykład bluza z długim rękawem, koszulka polo lub koszula z logo Twojej firmy, będzie używana w biurze, podczas rozmów wideo lub w dowolnym innym miejscu, w którym muszą szukać pracownicy ich najlepszy. Ten prezent zapewnia dodatkową korzyść polegającą na tym, że Twoi pracownicy będą identyfikowani jako część Twojej firmy, gdy to założą – co zwiększa widoczność marki Twojej firmy.

Kubki termiczne z nadrukiem

Bez względu na to, z jakiego miejsca pracują Twoi klienci, będą potrzebować filiżanek i kubków do picia. Nagradzaj swoich pracowników pięknym, nowym kubkiem z logo na poranną kawę lub termicznym kubkiem z logo, który będzie dbał o temperaturę napoju przez cały dzień pracy.

Nagrody

Czy Twoja firma organizuje przyjęcie na koniec roku, bankiet lub ceremonię wręczenia nagród? Wyróżnij swoich wybitnych pracowników lub cennych klientów dzięki niestandardowym nagrodom, takim jak tablice, trofea lub grawerowane długopisy. Wykazano, że przyznawanie nagród pracownikom zwiększa morale i zmniejsza rotację, a nagradzanie lojalnych klientów pomaga zatrzymać tych klientów i zachęca ich do polecania Twojej firmie większej liczby transakcji.

Podsumuj rok, informując swoich pracowników i klientów, że są doceniani i zależy Ci na współpracy z nimi. Biznesowe artykuły promocyjne to fantastyczny sposób na okazanie wdzięczności, z dodatkową premią w postaci zwiększenia ekspozycji marki, gdy przedmioty z logo są używane lub noszone publicznie. Skontaktuj się z LifeCreative już dziś, aby uzyskać pomoc w wyborze i zaprojektowaniu idealnych upominków firmowych 2022 dla Twojej firmy. Z całą pewnością znajdziesz w ofercie tej agencji coś właściwego i to w cenie, która też będzie zgodna z zamierzonym budżetem.