TOP 3 najlepszych gier dla chłopców

game-2294201_1280

Gry online cieszą się ogromną popularnością. Są one źródłem ogromnych emocji. Wiele osób twierdzi, że rozgrywka wieloosobowa jest o wiele ciekawsza, niż starcie ze sztuczną inteligencją. Przede wszystkim do końca nie wiemy, jak potoczy się rozgrywka. Często musimy współpracować z innymi osobami. Duże znaczenie ma również logiczne myślenie. Poniżej przedstawiono 3 najlepsze gry dla chłopców.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege to taktyczna strzelanka wieloosobowa, w której musimy zmierzyć się z terrorystami. W pierwszej kolejności musimy zbudować naszą postać. To wyłącznie od nas zależy, jakie cechy będzie ona posiadać. Musimy wybrać odpowiednią specjalizację. Niezwykle istotne jest również to, aby mądrze wybrać członków do zespołu. Ważne jest to, aby postacie wzajemnie się uzupełniały. Powinny one stworzyć mocną drużynę, która wspólnymi siłami poradzi sobie z wrogiem. Warto wspomnieć, że walka często odbywać się w bardzo ciasnych lokacjach, które wymagają od nas dużej zręczności. Musimy działać szybko, tak aby wróg nie zdążył nas unicestwić. Pod względem wizualnym gra jest wyjątkowo efektowna. Niejednokrotnie będziemy musieli rozbrajać ściany, czy też podkładać ładunki. Powinniśmy także wykazać się logicznym myśleniem. Wysadzając podłogę mamy pewność, że spadnie ona na przeciwnika, który znajduje się piętro niżej. Bardzo ważne jest to, aby komunikować się z pozostałymi osobami znajdującymi się w zespole. Wszelkie barykady, które staną na naszej drodze musimy szybko wyeliminować. Zabawa jest wyjątkowo dynamiczna, a tym samym bogata w przeżycia.

War Thunder

War Thunder to prawdziwa gratka dla miłośników strzelanego wojennych. Jest to produkcja wymagająca od nas taktyki, a także kooperacji. Oczywiście toczy się one w systemie multiplayer. Możemy stworzyć własny pluton (maksymalnie 4-osobowy) lub stoczyć walkę pojedynczo. Gra przenosi nas do czasów drugiej wojny światowej oraz wojny koreańskiej. Wyjątkowo realistyczna grafika stanowi tutaj niewątpliwą zaletę. Możemy poczuć się zupełnie tak, jakbyśmy naprawdę przenieśli się w przeszłość. Producent zadbał tutaj o najmniejsze detale. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj szeroki wybór pojazdów oraz broni. Podczas walki musimy rozsądnie dobierać amunicje. Do dyspozycji mamy również rozgrywkę łączoną, która wymaga współpracy między wojskiem lądowym, lotniczym, czy też marynarką wojenną. Gra będzie odpowiednia również dla osób początkujących, gdy naszym wsparciem jest tutaj rozbudowany samouczek.

Destiny 2

Destiny 2 to bezpośrednia kontynuacja pierwszej odsłony gry. Czerwony Legion zniszczył Ostatnie Miasto. Ci, którym udało się przeżyć zostali rozrzuceni po całej galaktyce. Naszym zadaniem jest odnalezienie, a także zjednoczenie Strażników. Po zbudowaniu armii będziemy mogli stanąć oko w oko z wrogiem. Ważne jest również to, aby odzyskać utracone moce. Na uwagę zasługuje duży nacisk na fabułę. Pomiędzy poszczególnymi misjami wyświetlane są krótkie filmiki, dzięki którym możemy lepiej poznać historię. Oczywiście przed rozpoczęciem zabawy musimy wykreować unikatową postać.