UBER obsługa na 5 gwiazdek? To możliwe!

Jeśli jeździsz jako kierowca UBER to dobrze wiemy, że Twoja ocena jest dla Ciebie ważna i zawsze dążysz do doskonałości – jaką jest idealne 5 gwiazdek. Specjalnie dla Ciebie i innych kierowców tej aplikacji spróbowaliśmy dowiedzieć się, co jest najważniejsze podczas oceniania podróży przez osoby korzystające z tego typu transportu. Spójrz poniżej na kilka najlepszych sposobów na to, aby zdobyć ocenę 5 gwiazdek.

uber praca

Klucz do zadowolenia użytkowników? Zawsze zapewnij im najlepszą trasę. To oznacza, że musisz znać ulice, miejsca i trendy w ruchu bardziej od Twojego GPS-a.

Pro wskazówki:

  • Zapoznaj się z różnymi obszarami miasta po którym jeździsz i dowiedz się, które ulice należy ominąć o określonych porach dnia;
  • Wielu użytkowników zgłasza, że nie lubi, gdy GPS jest włączony na głos podczas podróży, więc postaraj się dobrze poznać ulice – a przy najmniej na tyle, aby nie potrzebować wskazówek werbalnych

Chcesz 5 gwiazdek? Bądź przyjazny!

Informacje zwrotne od zawodników podkreślają postawę kierowcy jako jeden z najważniejszych obszarów, w którym kierowcy mogą poprawić swoją pozycję, aby uzyskać ocenę 5 gwiazdek. Nie oznacza to, że musisz rozmawiać ze wszystkimi (niektórzy po prostu chcą trochę spokoju), ale przyjazne powitanie sprawi, że praca UBER będzie przyjemniejsza zarówno dla Ciebie, jak i Twojego pasażera.

Pro wskazówki:

  • Użytkownicy UBER lubią być mile witani, gdy wsiadają do samochodu – zapytaj, jak mija im dzień lub wieczór i będzie dobrze.
  • Użytkownicy UBER nie lubią narzekania – i nie lubią, gdy kierowcy są sfrustrowani ruchem lub innymi samochodami na drodze, więc staraj się dbać opozytywne i przyjemne nastawienie podczas jazdy.

Czystość

Kolejna jakość na szczycie listy: czystość. Wejście do brudnego, zagraconego lub śmierdzącego samochodu sprawia, iż już na wstępie możesz się pożegnać z gwiazdkami. Najlepiej zachować świeżość i czystość ponad wszystko.

Pro wskazówki:

Staraj się regularnie myć i czyścić wnętrze samochodu. Użytkownicy są zachęcani do szanowania pojazdy i zwykle zostawiają śmieci po sobie. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie do wyrobienia sobie nawyku sprawdzania, czy po zakończeniu podróży nie pozostały śmieci (lub jakikolwiek inny przedmiot)
Unikaj używania odświeżacza powietrza o zbyt intensywnym zapachu – dla wielu może to być prawie tak samo nieprzyjemne jak… nieprzyjemny zapach

Opanuj odbiór

Zwróć uwagę na to, jakie numery znajdują się po której stronie ulicy, gdy znajdujesz się kilka przecznic od miejsca docelowego, dzięki czemu możesz być po właściwej stronie ulicy od razu gotowy do odbioru osoby zamawiającej transport. Jeśli nie jesteś w stanie dotrzeć do zatłoczonego miejsca lub wskazanej lokalizacji, konieczne jest natychmiastowe skontaktowanie się z zamawiającym – to powiadomienie, że dotrzesz, ale z lekkim opóźnieniem jest bardzo ważne.

Przede wszystkim jednak użytkownicy korzystając z transportu przez aplikację UBER doceniają to, gdy kierowcy pokazują świetną obsługę klienta. Obsługa klienta obejmuje uprzejmość, utrzymywanie porządku w czystości, a także udogodnienia, które sprawiają, że podróż jest przyjemna.