Zatrudnienie elektryka – licencja ma znaczenie!

Co robisz, gdy masz awarię elektryczną w domu lub biurze? Możesz poszukać elektryków tego samego dnia w okolicy, przeczytać recenzje i zadzwonić do nich. Możesz negocjować z nimi i poprosić o referencje. Ale odpowiedz na jedno pytanie zgodnie z prawdą – czy sprawdzasz ich licencję przed zatrudnieniem?

kopalnia elektrykJeśli nie, chcielibyśmy poznać przyczynę. Jak myślisz, czy to nie jest ważne, aby szukać licencjonowanego elektryka? Dlaczego to typowe zapytanie które jest najczęściej zadawanym pytaniem dla elektryków? Dlaczego nie rozumiesz tego?

Domyślamy się, że nie znasz korzyści wynikających z zatrudnienia licencjonowanego elektryka. Gdybyś je znał, nigdy nie zatrudniłbyś kogoś bez pytania o licencję. Dlatego wymienimy niektóre zalety wynajmu licencjonowanego technika do wszystkich prac elektrycznych, które wymagają profesjonalnej pomocy.

Korzyści z zatrudnienia licencjonowanego elektryka

1. Odpowiedzialność, gdy coś pójdzie nie tak

Kto byłby odpowiedzialny za rachunki medyczne, gdyby technik doznał obrażeń podczas pracy? Kto poniesie koszty naprawy, jeśli sprawowane usługi elektryczne wrocław spowodują uszkodzenie mienia?

Jesteśmy pewni, że nie chcesz płacić za te nieoczekiwane dodatkowe wydatki. Jest tylko jeden sposób, aby upewnić się, że nie jesteś odpowiedzialny za odszkodowanie za takie szkody. Jest zatrudnić licencjonowanego elektryka.

2. Licencjonowani technicy znają obecne technologie i kody bezpieczeństwa

Od uprawnionych serwisantów wymaga się regularnych zajęć, aby być na bieżąco z aktualnymi technologiami. Znają aktualne problemy bezpieczeństwa na rynku i jak sobie z nimi radzić. Są zobowiązani do przestrzegania wytycznych bezpieczeństwa ustanowionych przez rząd. Nie można oczekiwać, że inny elektryk będzie biegły w tym zadaniu.

3. Licencjonowani elektrycy przestrzegają kodów bezpieczeństwa

Nie robią tego bo muszą. Robią to z przyzwyczajenia. Licencjonowani technicy przestrzegają przepisów bezpieczeństwa, jakby to był jedyny sposób pracy przy pracach elektrycznych w obszarach domowych i komercyjnych. Zapewnia to bezpieczeństwo i zapewnia dobre samopoczucie w domu lub biurze.

4. Niezbędność w przypadku, gdy planujesz w przyszłości sprzedać swoją nieruchomość

Załóżmy, że budujesz nowy dom, i istnieje pozornie ogromna różnica między kosztami naliczonymi przez licencjonowanego elektryka niewłaściwemu. Ten ostatni może również zapewnić ci genialne zadanie okablowania, a pod pewnymi względami może nawet to zrobić.

Ale co z przyszłością? Czy wiesz, że okablowanie domu wymaga pozwolenia? I tylko licencjonowany technik może to uzyskać. Kiedy sprzedajesz swój dom, musisz podać, czy masz pozwolenie na okablowanie nieruchomości. Brak pozwolenia obniża wartość Twojej nieruchomości.

Teraz możesz to obliczyć. Czy udało ci się zaoszczędzić nawet grosz? A może po prostu okradziono cię ze znacznej sumy pieniędzy tylko dlatego, że nie poprosiłeś o prosty dokument – licencję?

5. Zrób to dobrze za pierwszym razem

Czy uważasz, że nie potrzebujesz tego tagu licencyjnego, aby naprawić coś tak małego jak bezpiecznik? Pomyśl jeszcze raz!

Przepalony bezpiecznik jest wynikiem uszkodzenia niektórych urządzeń elektrycznych. Tylko licencjonowany serwisant byłby w stanie wykryć przyczynę przepalonego bezpiecznika i naprawić go, aby zatrzymać powtarzający się problem. Będzie wiedział, na czym polega problem i będzie mógł go naprawić na stałe.