Relokacja maszyn – najlepsza firma

e075eb29e2c489d1af3a054cba6e81b2

Jeżeli jako osoba decyzyjna w Twojej firmie stoisz przed trudnym wyborem pomiędzy poszerzeniem przedsiębiorstwa o nową halę produkcyjną lub przeniesieniem się do nowej – naszym zdaniem nie musisz jej już podejmować – pomożemy Ci w tym oferując nasze usługi. Zacznijmy jednak od początku – jesteśmy firmą, która w wielkopolsce znana jest z tego, że podejmuje się wyzwań, które dla innych są niewykonalne. Investmen, bo tak się nazywamy, jest firmą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych – poniżej więcej na ten temat.

Relokacja maszyn – w tym jesteśmy najlepsi.

Investmen to firma, która bardzo dużą uwagę poświęca zadowoleniu klientów – po prostu nie dopuszczamy, aby ktokolwiek był niezadowolony z naszych usług – w końcu to od naszego czasu wykonania zależy to, czy produkcja będzie zatrzymana o np. jeden dzień dłużej. Z tego powodu skupiamy się przede wszystkim na:

  • szybkości działania
  • bezpieczeństwie – w końcu maszyny, które relokujemy często są warte kilkaset tysięcy złotych.
  • kompleksowości usług

Przenoszenie z miejsca na miejsce ładunków wielkogabarytowych to nasza pasja i ważny element naszej pracy, dlatego mamy zaplecze, które pozwala nam to robić sprawnie. Są to przede wszystkim wózki widłowe, wózki jezdniowe, a także ciężarówki, czyli tak zwane tiry ze specjalnymi naczepami – cały ten sprzęt współpracujący z żurawiami to sposób na szybką i sprawną przeprowadzkę firmy.

Z nami niemożliwe staje się możliwe

Jeżeli poszukujesz firmy, która zajmie się przenosinami twojego przedsiębiorstwa na nowe miejsce, to trafiłeś idealnie. Jesteśmy firmą, która oprócz długoletniego doświadczenia nabytego przy realizacjach dla największych gigantów w swoich branżach cały czas się szkoli i uczy. Bardzo dużą uwagę poświęcamy szkoleniu naszych pracowników tak, aby wykonywali swoją pracę z zachowaniem bezpieczeństwa i przede wszystkim szybko – to się liczy dla nas i dla naszych klientów najbardziej.

Jeżeli więc jesteś zainteresowany naszymi usługami, dzwoń lub napisz do nas maila – z pewnością pomożemy w każdej sytuacji.