Plecak do pracy w biurze

Jeszcze do niedawna ulubionym dodatkiem do pracy dla pań była torebka. W niej mieściłyśmy wszystkie najważniejsze drobiazgi. Jednak od pewnego czasu dodatki przeszły niesamowitą rewolucję i miejsce damskiej torebki do pracy, zastąpiły plecaki. O ile panowie szybciej przekonali się do tego rozwiązania, o tyle kobiety podchodziły do plecaków z dużym dystansem. Okazało się jednak, że plecak do pracy w biurze może być równie elegancki i praktyczny jak torebka. Sprawdźmy jakie propozycje plecaków do pracy mają najlepsze sklepy z galanterią skórzaną w Polsce.

Oto numer jeden: Plecak.net – jeśli chodzi o plecaki biurowe do pracy i nie tylko.

Elegancki plecak do pracy z czarnej skóry licowanej

Szukając alternatywy dla damskiej torebki warto zwrócić uwagę na elegancki plecak ze skóry naturalnej licowanej „Telimene” o kodzie SKU-T9CZ. To propozycja polskiego sklepu z plecakami do pracy: Plecak.net. Plecak wyglądem do złudzenia przypomina elegancką torebkę, a czarny kolor dodaje mu niesamowitej klasy. Plecak biurowy Telimene wykonany jest z najwyższej jakości naturalnej skóry krowiej, co sprawia, że jest połączeniem perfekcji, elegancji i minimalizmu. Plecak zamykany jest do góry klasyczną klapką z zatrzaskiem, a w środku znajdziemy wygodną komorę główną obszytą podszewką. W niej mamy do dyspozycji małą kieszonkę na suwak oraz sporo miejsca na drobiazgi. Dodatkowo od zewnątrz umieszczony został paseczek z obręczą na klucze, dzięki czemu możemy je mieć dosłownie na wyciągnięcie ręki. Sztywna konstrukcja plecaka zapewnia komfort użytkowania, a regulowane szelki i uchwyt do ręki umieszczony u góry sprawiają, że możemy go nosić na wiele sposobów. Plecaczek dla pracownika biura wyśmienicie sprawdzi się zamiast torebki do pracy i doskonale wpisuje się w każdą stylizację. Elegancki, czarny kolor dodaje mu niesamowitej klasy, a perfekcyjne wykonanie sprawia, że przez wiele sezonów będzie idealnym towarzyszem swej właścicielki. Możemy go kupić w sklepie Plecak.net.

Duży plecak skórzany do pracy dla osób ceniących „styl vintage”

Dla miłośnika stylu vintage dystrybutor Plecak.net ma przygotowaną wyjątkową propozycję. Jest nią skórzany plecak do pracy Outlander BT09. Plecak już od pierwszej chwili zwraca uwagę perfekcyjnym wykonaniem z najwyższej klasy naturalnej skóry bawolej. Dzięki naturalnej metodzie garbowania oraz impregnacji skóra jest odporna na przemakanie i deformację. Plecak do pracy Outlander zamykany jest od góry klasyczną klapką na sprzączkę. W sumie znajdziemy w nim aż 6 kieszeni na duże gabaryty i drobiazgi. W środku znajdziemy wygodną komorę główną podzieloną na trzy części. Każda z nich mieści duże przedmioty – formatu dokumentów biurowych A4, a jedna z nich przystosowana jest do transportu laptopa do 15,6 cali. Wewnątrz mamy jeszcze do dyspozycji mniejszą kieszonkę na zamek, która idealnie sprawdzi się na skórzany portfel czy klucze. Dodatkowo na klapie i pod nią znajdziemy jeszcze dwie małe kieszenie na drobiazgi, a umieszczona na froncie kieszeń na napy doskonale sprawdzi się na najpotrzebniejsze rzeczy. Oprócz tego plecak ma jeszcze po bokach dwie kieszenie na butelki z napojami, które na pewno doskonale sprawdzą się w czasie podróży. Szerokie regulowane szelki wypełnione są amortyzującą, miękką pianką, która zdecydowanie podnosi komfort użytkowania, a praktyczny uchwyt do ręki sprawia, że można go nosić na wiele sposobów. Dodatkową zaletą jest jego czarny, klasyczny kolor, który sprawia, że doskonale sprawdzi się jako plecak do pracy w biurze i dostępny jest bezpośrednio w sklepie Plecak.net.

Tekst prygotowany po konsultacji z ekspertami z Plecak.net.