5 gadżetów podróżnika

pexels-photo-297755

Lubisz podróżować po różnych częściach świata? Kochasz zwiedzać, odkrywać nowe miejsca i obcować z lokalnymi mieszkańcami? Prawdopodobnie przydadzą się Tobie różne gadżety. Prezentujemy naszą top 5 gadżetów, które powinny się znaleźć w plecaku każdego podróżnika.

1. Translator

Niezależnie od tego, czy znamy języki czy nie, zawsze warto wziąć pod uwagę tłumacze elektroniczne. Nie raz w trakcie podróży potrafi nam zabraknąć słów i co wtedy? Wyciągamy translator, który w błyskawicznym tempie udzieli nam wskazówki. Bardzo ciekawym urządzeniem jest tłumacz elektroniczny Vasco Mini, Jest to niewielkie urządzenie, które łatwo zmieścić do plecaka czy torby. Samo użytkowanie jest bardzo intuicyjne, dzięki czemu nawet osoby, które do tej pory nie miały styczności z nowoczesnymi urządzeniami, poradzą sobie z ich obsługą. Tłumacz Vasco tłumaczy i mówi w ponad 40 językach. Skuteczność tłumaczenia jest bardzo wysoka i sięga niemal 100%. Translatory działają płynnie, mają dobrego lektora z płynną wymową i ładnym akcentem, więc nie trzeba się obawiać o to, że zmienimy znaczenie słowa czy zdania. Poza tym translatory bardzo często wykorzystują różne silniki tłumaczeniowe i zawsze korzystają z najlepszego w zależności od wybranej pary językowej co daje im sporą przewagę w porównaniu do innych tego typu urządzeń. Vasco Mini jako jedyny translator na rynku posiada też bezabonamentową kartę SIM, dzięki której możemy go używać wszędzie, nawet tam gdzie nie ma dostępu do WIFI.

2. Powerbank

Smartfony to urządzenia, z którymi praktycznie się nie rozstajemy, szczególnie w podróży. Dzięki nim utrzymujemy kontakt z rodziną, korzystamy z Internetu, robimy i udostępniamy zdjęcia. Problem stanowi jednak zasilanie, po pewnym czasie bateria się rozładowuje. Rozwiązaniem tego problemu jest powerbank, więc nie można o nim zapomnieć, pakując się w podróż. Powerbank jest przenośnym akumulatorem, który umożliwia podładowanie smartfonu, jak również innych urządzeń mobilnych. Na rynku dostępne są różne modele powerbanków, dzięki czemu każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

3. Selfie stick

Selfie stick to niepozorny gadżet, bez którego żadna podróż nie może się obyć. Jest praktycznym rozwiązaniem, które pozwala w efektowny sposób uwiecznić swoje wspomnienia. Na rynku dostępne są różne modele kijka do selfie, różnią się nie tylko w wyglądzie, ale również w sposobie działania. Dlatego, zanim po któryś sięgniemy, warto upewnić się, czy będzie kompatybilny z naszym smartfonem.

4. Portfel Paper Plane

W podróż każdy z nas nie tylko musi zabrać dokumenty, karty oraz pieniądze, ale także trzeba je cały czas nosić przy sobie. Tylko gdzie je schować? Na pomoc przychodzi portfel Papier Plane, który swoim wyglądem przypomina pocztówkę. Jego atutem jest stylowe wykończenie oraz pojemność – portfel jest w stanie pomieścić kilka kart, gotówkę, paszport, dowód osobisty oraz długopis.

5. Przenośny router WiFi

kondensatoryW podróży niestety często bardzo ciężko o dostęp do lokalnego WiFi, dlatego, jeśli ktoś nie jest w stanie wytrzymać bez dostępu do sieci, powinien ze sobą zabrać przenośny router WiFi. To niewielkie urządzenie, do którego wsadzamy kartę SIM z internetem i otrzymujemy mobilną sieć WiFi. Możemy do niej podłączyć nie tylko telefon, ale także laptopa lub tablet. Bardzo wygodne w podróży, ładować można przez USB, powerbank lub ładowarkę do smartfona. Przenośne routery charakteryzują także wytrzymałe baterie, ich czas pracy może wynosić nawet do 10 godzin.

Kliknij w linki i odbierz rabat 30% na wszystkie produkty VASCO!