Firma YZER Łukasz Wudyka z certyfikatem Rzetelnej Firmy. Solidność i wiarygodność formalnie zweryfikowana także na TOP FIRMA, Uczciwa Firma oraz Firma Godna Zaufania

Firma YZER Łukasz Wudyka nieprzypadkowo coraz bardziej wzbudza zaufanie partnerów biznesowych oraz klientów.

Przedsiębiorstwa, które mogą wykazać, że ich działania cechuje rzetelność, uczciwość oraz solidność posiadają odpowiednie certyfikaty, dzięki którym umacniają wizerunek i budują zaufanie klientów, kontrahentów oraz osób zainteresowanych zatrudnieniem w tych firmach. 

Certyfikat Rzetelna Firma” otrzymało właśnie przedsiębiorstwo YZER Łukasz Wudyka.

YZER Łukasz Wudyka - certyfikat Rzetelna Firma.

W związku z tym gratulujemy dołączenia do grona firm o zweryfikowanej i niepodważalnej solidności, wiarygodności, a także rzetelności.

Firma YZER Łukasz Wudyka z certyfikatem Rzetelnej Firmy została wyróżniona za przestrzeganie prawnych przepisów, wywiązywanie się z postanowień oraz odpowiedzialność. Certyfikat, który otrzymała firma jest dostępny zarówno w formie elektronicznej, jak i papierowej.

W jaki sposób firma YZER Łukasz Wudyka z certyfikatem Rzetelnej Firmy została zweryfikowana, aby dołączyć do programu?

Certyfikat Rzetelnej Firmy, który otrzymała działalność oznacza, że wspomniane przedsiębiorstwo nie ma żadnych niespłaconych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów BIG SA. Brak wpisów w jednym z najpopularniejszych biur informacji gospodarczych w Polsce świadczy zatem o tym, że firma nie zalega z płatnościami. Wyróżnienie certyfikatem Rzetelnej Firmy w sytuacji, gdy istnieją jakiekolwiek wpisy w KRD nie jest możliwe.

Rzetelna Firma sprawdza bowiem wszystkie informacje o przedsiębiorstwach dotyczące statusu w KRD. Dokument w postaci certyfikatu Rzetelnej Firmy jest obiektywną i publiczną informacją o wypłacalności.

Gdy firma lub osoba nie widnieje na liście dłużników w Krajowym Rejestrze Długów BIG SA. wzbudza zaufanie. Zawieranie nowych umów wszelkiego rodzaju nie jest wtedy żadnym problemem. Firma YZER Łukasz Wudyka z certyfikatem Rzetelnej Firmy może zatem dodatkowo reklamować się w internecie, a wszystkie zainteresowane osoby mogą sprawdzać aktualność wystawionego certyfikatu o dowolnej porze. Rzetelność kontrahenta jest jedną najbardziej pożądanych cech w biznesie.

Firma YZER Łukasz Wudyka posiada również certyfikat “TOP Firma

Serdecznie gratulujemy firmie YZER Łukasz Wudyka uzyskania certyfikatu TOP Firma”. Z całą pewnością akurat ta certyfikacja oznacza dla osób szukających na przykład kontrahenta, że przedsiębiorstwo YZER Łukasz Wudyka odznacza się wiarygodnością i gwarantuje bezpieczeństwo zarówno kontrahentom, jak i klientom oraz pracownikom. Bardzo ważne w przypadku firm, które starają się o certyfikat TOP Firma” są opinie na temat tych działalności. Nie każde bowiem przedsiębiorstwo może uzyskać certyfikację. Starać się o to mogą jedynie firmy, które mają naprawdę dobre opinie wśród klientów oraz kontrahentów.

Top Firma Logo.

W jaki sposób firma YZER Łukasz Wudyka została zweryfikowana przez “TOP Firma

Certyfikat TOP Firma” jest połączony z obecnością w katalogu TOP Firm oraz mapą, w której potencjalni klienci mogą sprawdzić, gdzie stacjonuje wyróżnione przedsiębiorstwo, a także jak do niego trafić. W ramach programu “TOP Firma” przedsiębiorstwo YZER Łukasz Wudyka zostało dokładnie sprawdzone pod kątem posiadania nienagannej opinii wśród kontrahentów, a także klientów. Komisja certyfikacyjna szczegółowo oceniła firmę YZER Łukasz Wudyka przed uznaniem, że może ona otrzymać dokument, który poświadcza nienaganne opinie. Nie tylko od opinii o firmie zależy jednak decyzja komisji rekrutacyjnej w sprawie przyznania certyfikatu. Brana pod uwagę za każdym razem przy podejmowaniu decyzji jest także jakość świadczonych usług oraz podejście do klientów.

Niewątpliwie dla wspomnianej działalności certyfikacja od “TOP Firma” jest sporym wyróżnieniem. Firma YZER Łukasz Wudyka z certyfikatem TOP Firma” kreuje pozytywny wizerunek działalności. Certyfikacja oznacza bowiem między innymi brak długów oraz problemów administracyjnych.

Gratulujemy firmie YZER Łukasz Wudyka certyfikatu Uczciwa Firma. Niewątpliwymi zaletami posiadania takiego dokumentu są bowiem między innymi: zwiększenie wiarygodności firmy, prestiż oraz możliwość reklamy w Gazecie Finansowej. Wspomniany certyfikat stanowi także solidny atut w negocjacjach biznesowych.

YZER Łukasz Wudyka z certyfikatem rzetelnej firmy.

W jaki sposób firma YZER Łukasz Wudyka została zweryfikowana w ramach programu “Uczciwa Firma” przed uzyskaniem certyfikatu?

W momencie, gdy komisja certyfikacyjna programu Uczciwa Firma podejmowała decyzję o przyznaniu wyróżniającego dokumentu, brała pod uwagę uczciwość wobec klientów oraz partnerów biznesowych, a także brak zaległości finansowych ocenianej firmy.

Na samym początku ważne było, aby firma YZER Łukasz Wudyka spełniła wstępne wymagania.

Gdy tak się stało, komisja weryfikacyjna mogła sprawdzić, czy przedsiębiorstwo YZER Łukasz Wudyka nie ma problemów z regulowaniem należności wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego.

Komisja przeprowadziła także szereg wywiadów wśród klientów, oraz kontrahentów i pracowników firmy, a także dokonała data miningu, czyli eksploracji danych na temat przedsiębiorstwa.

Gdy wszelkie wymagania postawione w programie “Uczciwa Firma” zostały spełnione, przedsiębiorstwo YZER Łukasz Wudyka otrzymało certyfikat.

Firma YZER Łukasz Wudyka posiada również certyfikat “Firma Godna Zaufania“. Przedsiębiorstwa z całej Europy przynależą do wspomnianego programu. W Polsce możliwość uzyskania tego typu certyfikatu istnieje od roku 2013. Sam projekt został zainicjowany w Rybniku.

Firma odpowiedzialna za certyfikację przeprowadza wnikliwe badania podmiotów gospodarczych za pomocą zaawansowanego oprogramowania, stosując utworzony algorytm, który daje możliwość określenia tak zwanego “współczynnika opinii”.

Serdecznie gratulujemy firmie YZER Łukasz Wudyka uzyskania prestiżowego certyfikatu również od “Firma Godna Zaufania“. W naszej opinii wspomniany certyfikat jest szczególnie cenny, gdyż żadna inna firma nie prowadzi analiz korzystając z takiej metodologii.

Czym jest “współczynnik opinii” i dlaczego firma YZER Łukasz Wudyka otrzymała po jego sprawdzeniu certyfikat?

“Współczynnik opinii” to utworzona na podstawie specjalnego algorytmu wartość liczbowa. Tego typu metodologię stosuje firma ImaGO! odpowiedzialna za program “Firma Godna Zaufania”. Opublikowane w internecie opinie na temat firmy YZER Łukasz Wudyka zostały przeanalizowane za pomocą sprawdzonej metodologii, a negatywne opinie policzone. Współczynnik opinii obliczany jest na bazie między innymi występujących “fraz wrażliwych”, czyli słów, które negatywnie odnoszą się do działalności danej firmy.

Laur Zaufania LOGO.

Dlaczego firma YZER Łukasz Wudyka z certyfikatem Rzetelnej Firmy oraz pozostałymi wyróżnieniami od TOP Firma, Uczciwa Firma oraz Firma Godna Zaufania może pochwalić się certyfikacją, która daje efekt?

Bardzo często negatywne opinie na temat niektórych firm sprawiają, że wśród ich kontrahentów pojawia się wzajemna nieufność. Tym bardziej nawiązywanie relacji biznesowych może w takim przypadku być problemem. Podobnie z pozyskiwaniem nowych klientów.

Certyfikaty uzyskane przez działalność YZER Łukasz Wudyka sprawiają, że dla wszystkich jest jasne, że wspomniane przedsiębiorstwo spełnia kryteria niezbędne przy staraniu się o wspomniane dokumenty. Polskie społeczeństwo, co prawdopodobnie nikogo nie zdziwi, charakteryzuje się wysokim poziomem nieufności. Dlatego też tym bardziej ogromne znaczenie dla poziomu zaufania do firm ma na przykład: terminowe wywiązywanie się ze swoich zobowiązań finansowych, takich jak choćby opłacanie faktur w terminie. Zdobyte przez firmę YZER Łukasz Wudyka certyfikaty opisane w tym tekście z całą pewnością są czymś, czym można się pochwalić.

Formalne potwierdzenie wiarygodności, solidności oraz niezawodności przedsiębiorstw w formie certyfikatu jest warte ujawniania firmie certyfikującej szczegółowych danych na temat działalności.

W żadnej szanującej się firmie lub instytucji, która wydaje firmom certyfikaty nie można ich bowiem po prostu kupić. Wszystkie wymienione certyfikaty z miejsc, takich jak: Rzetelna Firma, TOP Firma, Uczciwa Firma oraz Firma Godna Zaufania zostały zdobyte dzięki wnikliwej analizie. Certyfikat dotyczący wiarygodności, który sam w sobie nie byłby wiarygodny jest czymś absurdalnym.

Firmy wydające certyfikaty, które działają na zasadach komercyjnych, bardzo często wspierają się także autorytetem poważnych przedsiębiorstw oraz instytucji.

Im wyższe są wymagania i im bardziej wszechstronna oraz wieloetapowa jest procedura poprzedzająca przyznanie certyfikatów, tym większym cieszą się one uznaniem.

W momencie, gdy firmy starają się o uzyskanie certyfikacji takich, jakie otrzymało przedsiębiorstwo YZER Łukasz Wudyka, zobowiązane są do dużej dbałości o wszystkie aspekty funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Firma Wiarygodna Finansowo - logo.

W czym specjalizuje się firma YZER Łukasz Wudyka z certyfikatem rzetelnej firmy oraz certyfikatami od: TOP Firma, Uczciwa Firma oraz Firma Godna Zaufania?

Firma YZER Łukasz Wudyka specjalizuje się między innymi w szeroko pojmowanym marketingu internetowym.

W ofercie YZER Łukasz Wudyka znajdują się między innymi usługi takie jak: globalne pozycjonowanie stron WWW, pozycjonowanie lokalne stron WWW, pozycjonowanie zagraniczne, pozycjonowania wizytówek Google Moja Firma, prowadzenie mediów społecznościowych oraz bloga, tworzenie stron WWW, marketing szeptany i wiele innych skutecznie podnoszących poziom rozpoznawalności usług. Firma YZER Łukasz Wudyka niewątpliwie zasłużyła na wspomniane i opisane w tym artykule certyfikaty.

Certyfikacja potwierdza wiarygodność przedsiębiorstwa, które zostało wyróżnione. To ważne szczególnie w branży, która ma dużą konkurencyjność.

Klienci, przyszli i obecni pracownicy, a także kontrahenci z pewnością docenią posiadanie certyfikatów z tak uznanych miejsc. Pozytywny wizerunek jest ważny dla każdej firmy! Jeszcze raz gratulujemy uzyskanych dokumentów, które wzmacniają wizerunek YZER Łukasz Wudyka.