Marzy Ci się sen rodem z 5-gwiazdkowego hotelu? Zerknij na te wskazówki!

Jeśli zawsze zastanawiałeś się, dlaczego spędziłeś tak wspaniałą noc w hotelu, zwykle pewnie chodzi o znajdującą się tam pościel. Hotele tworzą tę przypominającą niebo przestrzeń snu za pomocą kilku warstw pościeli, ale spokojnie – w domu również można stworzyć własną sypialnię inspirowaną hotelem – i to bez wydawania fortuny. Oto jak stworzyć inspirowane hotelem doświadczenie snu z ograniczonym budżetem!

kopalnia interni

1. Zainwestuj w lepsze łóżko

Większość luksusowych hoteli współpracuje z tymi samymi producentami wysokiej jakości materacy, które można znaleźć w lokalnym sklepie z materacami – niekoniecznie są one dostępne wyłącznie w pokoju hotelowym. Produkty, które znajdują się w najlepszych hotelach na świecie zwykle są dostępne też dla każdego z nas, dlatego też jeśli chcesz uzyskać taką jakość i komfort w swoim domu, nie ma innej możliwości – musisz wziąć na barki taką inwestycję.

2. Dodaj więcej warstw

Łóżko z dodatkowymi warstwami jest jednym z kluczowych elementów łóżka hotelowego i tym, z czego wiele osób nie zdaje sobie sprawy, a zwykle to właśnie pozwala stworzyć kolejną warstwę amortyzacji, dzięki której w hotelu śpi się tak przyjemnie. Oznacza to, że twoje ciało nigdy nie dotyka zwykłego materaca, ponieważ warstwa z pierza jest puszystą warstwą pomiędzy materacem a prześcieradłem. Będziesz musiał obracać tą warstwę co tydzień, aby uzyskać jak najwięcej z tego rozwiązania, ale nie powinien być to żaden problem biorąc pod uwagę fakt, jak wiele przyjemności ze sobą niesie. Znajdź najlepsze oferty nakładek na materac podczas końcowej wyprzedaży pościeli zimowej czy podczas cieplejszych miesięcy, kiedy detaliści będą chcieli sprzedać cięższe akcesoria pościelowe przed sezonem letnim.

3. Kup dodatkowe poduszki

Większość hoteli zapewnia przynajmniej cztery do sześciu poduszek na łóżko, aby zapewnić dodatkową amortyzację i wsparcie swoim gościom. Ty też możesz otoczyć się miękkimi poduszkami, aby stworzyć przytulne gniazdo podczas snu. Stwórz swoje inspirowane stylem hotelowym łóżko, dodając do swojego miejsca do spania jeszcze kilka poduszek typu king size lub queen size. Możesz znaleźć wspaniałe oferty wysokiej jakości poduszek wykonanych z prawdziwych piór lub materiałów syntetycznych, które zapewniają dodatkowe wsparcie w Internecie i podczas sezonów sprzedaży.

4. Inwestuj w wysokiej jakości pościel

Wystarczy zajrzeć na interni.pl, aby przekonać się iż wcale nie musisz wydawać fortuny na pościel, aby stworzyć łóżko niczym z hotelu. Ważne jest po prostu to, by kupić zestaw wysokiej jakości pościeli, która pozostanie w dobrej formie nawet po wielu cyklach prania. Im wyższa liczba wątków, tym gęstsza i grubsza tkanina. Luksusowe hotele używają pościeli i poszewek na poduszki naprawdę wysokiej jakości i, aby uzyskać w swoim domu podobne przyjemności snu co w pięciogwiazdkowym hotelu, też trzeba to zrobić. Warto również zerknąć na świetne akcesoria do pościeli, które dopełnią dzieła.

Stworzenie tej samej przyjemności z snu, jaką cieszysz się w hotelu, może być rzeczywistością gdy przygotujesz swoje łóżko posługując się tymi kilkoma kluczowymi poradami.