Co to jest WOOPAUTO?

WOOPAUTO to miejsce, które łączy sprzedających i kupujących. Ten marketplace motoryzacyjny powinien zainteresować każdego, kto potrzebuje wszelkiego rodzaju części i akcesoriów motoryzacyjnych lub wyposażenia warsztatu. Zobaczmy, czym dokładnie jest WOOPAUTO i jak z niego korzystać?

WOOPAUTO – co to jest?

WOOPAUTO to pierwszy polski marketplace motoryzacyjny. Marketplace to nic innego jak sklep, w którym można nabyć różnego rodzaju produkty. Jedyna różnica jest taka, że na marketplace swoje produkty nie oferuje jeden sprzedawca, a wielu. Oprócz tego, oferują oni swoje produkty w hurtowych ilościach i zazwyczaj niższych niż rynkowe cenach.

Marketplace motoryzacyjny, taki jak WOOPAUTO, jest więc sklepem, w którym można kupić różnego rodzaju części i akcesoria motoryzacyjne oraz wyposażenie warsztatu od wielu sprzedawców. Łączy on producentów, dystrybutorów sprzętu, części i akcesoriów motoryzacyjnych z klientami biznesowymi. Klientami tymi mogą być np. właściciele warsztatów, sklepów motoryzacyjnych czy mechanicy. Osoby te zwykle kupują potrzebne im części w zwykłych sklepach lub hurtowniach, ale dzięki przejściu na marketplace mogą odczuć znacznie więcej korzyści.

WOOPAUTO powstał w 2018 roku i od tego czasu rozwinął się na tyle mocno, że jest bezkonkurencyjny na rynku wśród sklepów motoryzacyjnych. Co więcej, marketplace nadal poszerza swoje zasięgi o czym świadczy fakt, iż co roku przybywa mu coraz więcej użytkowników – zarówno kupujących, jak i sprzedających. WOOPAUTO jest niezwykle intuicyjne i proste w obsłudze. Posiada bardzo bogatą ofertę – można tam znaleźć zarówno produkty od znanych marek, jak i tych mniej popularnych.

WOOPAUTO – co można tam kupić?

W WOOPAUTO można kupić niemal wszystko, co jest związane z branżą motoryzacyjną. Asortyment WOOPAUTO nie ogranicza się tylko do samochodów osobowych, ale zawiera też produkty do ciężarówek czy motocykli. Osoby otwierające swoje warsztaty samochodowe lub motocyklowe bez problemu zakupią tam wszystkie niezbędne produkty i całe wyposażenie warsztatu, takie jak narzędzia elektryczne i manualne, meble warsztatowe, części zamienne do samochodów osobowych czy samochodów ciężarowych, różnego rodzaju produkty kosmetyki do pielęgnacji, czy akcesoria motoryzacyjne.

Wszyscy kupujący mogą liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony wykwalifikowanych pracowników marketplace WOOPAUTO. Ich zasób wiadomości jest bardzo szeroki, a o świecie motoryzacyjnym wiedzą niemal wszystko, dlatego można mieć pewność, że doskonale pomogą w wyborze odpowiednich produktów. Z pomocy mogą korzystać zarówno nowi klienci, jak i stali  bywalcy serwisu.

WOOPAUTO gwarantuje swoim użytkownikom bezpieczeństwo transakcji i danych. Oprócz tego, marketplace wysyła produkty do klientów tylko za pośrednictwem sprawdzonych przewoźników, dzięki czemu docierają one bezpiecznie i szybko do swojego adresata.

WOOPAUTO – jak korzystać?

WOOPAUTO jest marketplace motoryzacyjnym doskonale przystosowanym zarówno dla sprzedających, jak i kupujących. Wszystkie transakcje w tym miejscu dokonywane są wyłącznie na zasadzie B2B. Niezależnie czy ktoś chce kupić części czy je sprzedać, najpierw musi zarejestrować się w serwisie. Rejestracja dla obu tych stron transakcji opiera się na zasadzie dwuetapowej weryfikacji, dzięki czemu istnieje gwarancja, że obie z nich są wiarygodne.

Jeśli chodzi o kupujących to, aby korzystać z serwisu WOOPAUTO i kupować na nim wyposażenie warsztatu lub akcesoria motoryzacyjne, muszą oni najpierw wejść na stronę www.woopauto.com, wypełnić formularz i założyć konto. Jest to proste i intuicyjne, a po pomyślnym przejściu całego procesu, można od razu nabywać produkty dostępne w WOOPAUTO.

Jeśli chodzi zaś o sprzedających, to, aby mogli oni sprzedawać swoje dobra na platformie, to tak samo jak w przypadku kupującego, muszą oni najpierw założyć konto. W czasie rejestracji, sprzedawca proszony jest o weryfikację wiarygodności firmy oraz dostępności i zapotrzebowania na dany asortyment. Po prawidłowej rejestracji, sprzedawcy mogą oferować swoje produkty tysiącom potencjalnych klientów zarejestrowanych na WOOPAUTO.