Hotele posiadające sale konferencyjne z widokiem nad morzem

Hotele posiadające sale konferencyjne z widokiem na morze

Morze Bałtyckie w Polsce charakteryzuje się pięknymi widokami i licznymi zabytkami, co powoduje, że cieszy się ono dużym zainteresowaniem. To miejsce, które ciekawi nie tylko turystów, ale również przedsiębiorców, dlatego powstaje tu coraz więcej obiektów konferencyjnych. Hotele posiadające sale konferencyjne służą do organizacji najróżniejszego typu szkoleń, warsztatów i innych eventów biznesowych. Taka lokalizacja to zapewnienie sobie i innym ciszy i spokoju, a także wielkich możliwości wyboru miejsca na konferencję pod względem wielkości sali, jej położenia, dojazdu do obiektu, ilości atrakcji turystycznych. Poniżej prezentujemy 2 obiekty, z których okien można podziwiać polskie morze.

Hotel Orle Centrum Konferencyjne

Lokalizacja: Lazurowa 8
Numer kontaktowy: (58) 526 10 21, 502 388 245

Hotel Orle Centrum Konferencyjne posiada do dyspozycji 12 sal wielofunkcyjnych. Największa powierzchnia sal, może posłużyć do przyjęcia 320 osób lub też kameralnie dla 20 uczestników zawodowego spotkania. W ramach potrzeb, oczekiwań wynajmującego, mobilne ścianki działowe umożliwiają dzielenie sali na trzy mniejsze. Każde pomieszczenie konferencyjne wyposażone jest w dostęp do światła dziennego, ale także metoda zaciemnienia. System nagłośnienia działający na terenie obiektu wzmocniony został subwooferami, które zapewniają dobrą jakość odtwarzanych materiałów audio.
Dogodna lokalizacja niedaleko morza, daje swobodę skorzystania z uroków Morza Bałtyckiego. Po pełnym wrażeń dniu, można odprężyć się spacerem po wybrzeżu, bądź też samym jego widokiem z hotelu. Dla bardziej wymagających jest możliwość skorzystania ze strefy SPA. Klub nocny, w który wyposażony jest obiekt, zapewnia rozrywkę, którą wykorzystać mogą osoby chcące potańczyć, pośmiać się i spędzić ze sobą integracyjnie jeszcze więcej czasu.

Hotel Haffner ****

Lokalizacja: Haffnera 59
Numer kontaktowy: (58) 550 99 99

Hotel Haffner w Sopocie to przede wszystkim miejsce, które Cię oczaruje wysokiej jakości organizacją i przygotowaniem. Mają doświadczenie zarówno w organizacji kameralnych spotkań, jak i dużych wydarzeń biznesowych. Każdego roku odbywa się w tym miejscu kilkaset eventów różnej rangi. Klienci traktowani są w wyjątkowy i indywidualny sposób, aby w pełni zrealizować jego potrzeby. Do dyspozycji wynajmującego salę konferencyjną przeznaczony jest Sales Manager, którego kwalifikacje i kompetencje pomogą na każdym etapie realizacji Twojego projektu. Hotel Haffner znajduje się w Sopocie. Do dyspozycji w celu organizacji spotkania biznesowego masz 8 sal konferencyjnych. Każda z nich wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, telewizory LCD, nagłośnienie, a także Internet bezprzewodowy. Dla Twoich specjalnych gości, których chcesz przyjąć indywidualnie, przeznaczona jest ekskluzywna strefa VIP Lounge. Jeżeli zależy Ci na zintegrowaniu grupy, poznaniu mocnych i słabych stron swojego zespołu pracowników, albo partnerów biznesowych Hotel Haffner ma doskonałą propozycję przeprowadzenia zajęć teambuildingowych, które odbyć się mogą zarówno w obiekcie, jak i na plaży.

Ciekawą propozycją, jaką ma przygotowaną personel tego obiektu są: zajęcia outdoorowe, gry miejskie, rejsy luksusowymi jachtami, organizacja grilla lub kolacji w hotelowym beach barze. Wszystko to jest oparte na rywalizacji oraz współpracy w grupie, a także rozwijaniu kompetencji miękkich. Więcej na temat tego obiektu możesz uzyskać na stronie: http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/.