Reklamy świetlne zewnętrzne i wewnętrzne – zwiększ zainteresowanie swoją działalnością!

Każda działalność, powinna korzystać z różnych form promocji. Jedną z nich są reklamy świetlne. Taka reklama dociera do dużego grona odbiorców, zatrzymuje ich uwagę, a także zapada w pamięć. Skuteczna promocja powoduje zainteresowanie danym produktem czy usługą. Reklamy świetlne LED, skutecznie promują o każdej porze dnia i nocy, zapewniając doskonałą widoczność w każdych warunkach. Przez bardzo długi okres użytkowania, zachowują odporność na wszelkiego rodzaju czynniki pogodowe, właśnie dlatego mogą znaleźć zastosowanie praktycznie wszędzie.

Reklamy świetlne

 

Profesjonalne reklamy świetlne – o czym warto wiedzieć?

Czy wiedzieliście, że specjaliści z doświadczeniem wiedzą, jak dopasować światło do konkretnego typu szyldu? To sposób na prezentację firmy lub swoich usług, dlatego należy zadbać o to, aby był wykonany na najwyższym poziomie. Prawidłowo wykonana i dopasowana świetlna reklama będzie dobrze widoczna, przyciągając uwagę. Firmy oferują możliwość wykonania reklamy świetlnej LED o dowolnym kształcie i rozmiarze. Twórcy reklam dysponują najnowszymi technologiami, co przekłada się na profesjonalną produkcję reklam świetlnych o bardzo wysokiej jakości wykonania.

 

Reklamy świetlne – jakie wyróżniamy rodzaje?

Wśród różnych rodzajów reklam świetlnych wyróżnić możemy między innymi kasetony i pylony reklamowe. Kasetony reklamowe są nowoczesne i eleganckie. Stosowane coraz częściej w galeriach handlowych. Ten typ reklamy charakteryzuje się wytrzymałością zastosowanych materiałów konstrukcyjnych jak i elektrycznych.

Same kasetony świetlne to obszerna grupa i w jej obrębie wyróżnić możemy m.in. kasetony jednostronne, dwustronne, wielkogabarytowe i wiele innych. Najpopularniejszym modelem, z którym na pewno nie raz się spotkaliście jest kaseton świetlny jednostronny, prostokątny. Reklamy świetlne są bardzo dobrze widoczne, ważne aby charakteryzowały się wysoką estetyką wykonania. Kasetony reklamowe są również bardzo trwałe. Reklama tego typu jest niezwykle efektywna, działa przez 24 godziny na dobę. Co ważne, nowoczesne reklamy cechują się dużą energooszczędnością poprzez wykorzystanie oświetlenia LED-owego. Reklamy wykonywane z profili aluminiowych z nadrukiem, pozwalają na dopasowanie technologii do wymogów identyfikacji firmy.

Kolejnym rodzajem reklam świetlnych są pylony reklamowe. To reklamy świetlne, które są w ostatnim czasie bardzo modne. Pylony są bardzo atrakcyjną formą reklamy, która pełni funkcję informacyjną oraz identyfikującą firmę. Takie wolnostojące podświetlane konstrukcje mogą wskazywać klientom drogę do siedziby przedsiębiorstwa, banku czy sklepu.

Zalety reklam świetlnych

Zastanawiacie się, jakie zalety ma podświetlana reklama LED? Przede wszystkim reklama podświetlana LED jest elastyczna i istnieje możliwość przycięcia do konkretnego kształtu. Zaletą tego typu reklam są także niskie koszty eksploatacji. W trakcie działania pobierana zostaje niewielka moc w kilka mikrosekund. W kasetonach wykorzystuje się energooszczędne podświetlenie diodami LED, które całościowo oświetlają powierzchnię kasetonu. Dużym plusem jest też fakt, że wymiana grafiki w kasetonie nie sprawia problemu. Wystarczy ją wysunąć za pomocą specjalnych wypustek. Taka grafika ma postać folii kasetonowej albo cyfrowego wydruku.