Niekonwencjonalne pomysły na prezenty dla pracowników zdalnych

Jakie są najlepsze prezenty świąteczne dla pracowników zdalnych? Szukasz prezentów świątecznych, które możesz dać swoim zdalnym pracownikom? Zapytaliśmy takich osób, jakie prezenty świąteczne chcieliby otrzymać – i oto odpowiedzi!

gift-207323_960_720Większość prezentów wymienionych poniżej pomaga w drobiazgach tego „zdalnego stylu życia” – braku równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, rozpraszaniu uwagi, konieczności zakupu własnych narzędzi i sprzętu, spędzaniu dużej ilości czasu przed komputerem – a zatem – sprawi, że każdy zdalny pracownik, bez względu na to czy chodzi o prezent dla faceta czy kobiety – będzie szczęśliwy i bardziej produktywny!

Więc jeśli znasz wirtualnego asystenta lub innego zdalnego pracownika, którego chciałbyś uszczęśliwić w te Święta Bożego Narodzenia – oto kilka pomysłów na Prezenty na Boże Narodzenie, które powinieneś rozważyć.

#1 Laptop

Jeśli jednym z najbliższych pracowników jest wirtualny asystent, możesz rozważyć skorzystanie z większego prezentu – takiej technologii, której mogliby użyć w codziennej pracy.

Jeśli Twój ukochany asystent wirtualny ma już laptop, z którego jest zadowolony, możesz rozważyć udzielenie pomocy pod postacią tabletu. Jak powiedział jeden z przepytanych przez nas zdalnych pracowników: „ Używam laptopa i telefonu i zawsze wydaje się, że w tym samym czasie wyczerpuje się bateria, więc tablet jako kopia zapasowa byłby niesamowitym dodatkiem”

# 2 Roczna subskrypcja podstawowych narzędzi

Pracownik zdalny lub asystent wirtualny musi korzystać z wielu narzędzi w swojej pracy – a miesięczne subskrypcje szybko składają się na ogromny rachunek. Jeśli chcesz odciążyć swojego pracownika w miesięcznych wydatkach, dlaczego nie dać jej rocznej subskrypcji na niezbędne narzędzie? Warto przy okazji poznać najlepsze narzędzia dla wirtualnych asystentów, aby wspomóc jego pracę przy okazji świątecznych prezentów.

# 3 Planer Social Media

Postfity to niedrogi i łatwy w użyciu harmonogram mediów społecznościowych dla wszystkich głównych platform mediów społecznościowych – Facebook, LinkedIn, Twitter, Instagram, a nawet wielu innych.

Oferuje znacznie więcej oczekujących postów i kont niż bardziej popularne alternatywy – dlatego oferuje lepszą relację jakości do ceny. Jeśli jednak twój znajomy zdalny pracownik skupia się tylko na Instagramie – dobrym pomysłem może być podarowanie aplikacji która jest oficjalnym partnerem na Instagramie i umożliwia planowanie postów na Instagramie bezpośrednio z komputera – bez konieczności obejścia tego problemu telefon.

# 4 Narzędzia do zarządzania klientami

Można znaleźć dzisiaj niejedno kompleksowe narzędzie do zarządzania klientami, które zawiera wszystko, czego pracownik może potrzebować, aby skutecznie zarządzać relacjami z klientami jako zdalnym przedsiębiorcą: od fakturowania po harmonogramowanie i CRM.

# 5 Premium konta do streamingu muzyki

Muzyka może pomóc freelancerowi skoncentrować się, pracować szybciej i wyciszyć hałas tła z przestrzeni coworkingowej / ruchliwej kawiarni. Jeśli wiesz, że twój przyjaciel / zdalny pracownik freelancer uwielbia muzykę, dlaczego nie dać im prezentu strumieniowego przesyłania muzyki bez reklam za pośrednictwem usług takich jak Spotify lub YouTube Premium?