Kilka kroków, aby odzyskać swój podatek z Holandii. Pobierz, wypełnij dokumenty i wyślij do biura Borsuk Podatki. My zajmiemy się resztą!

Holandia jest od lat popularnym kierunkiem emigracji wśród naszych rodaków. Głównymi miejscami zatrudnienia jest branża rolnicza i ogrodnicza, a miastem najwięcej zaludnionym w Polaków jest Haga. Wysokie zarobki, wyższy komfort życia i godna praca to najczęściej wymieniane cechy, dla których praca w Holandii jest opłacalna. Opłacalna jest również z kolejnego aspektu, mianowicie zwrotu podatku. Ten może wynieść nawet 1300 euro. Wystarczy, że wypełnimy kilka dokumentów, uwzględnimy przysługujące nam ulgi i… gotowe! Skontaktuj się z Borsuk Podatki i dokonaj wspólnego rozliczenia!

Holandia – kraj tulipanów, wiatraków, rowerów i wysokiego zwrotu podatku 

Na wysoką kwotę zwrotu podatku mają wpływ osiągane dochody. Eksperci z biura podatkowego Borsuk Podatki pomogą przejść przez etap złożenia zeznania podatkowego bezstresowo i bezproblemowo, a na Twoje konto trafi nawet kilka tysięcy złotych. Obowiązkiem rozliczenia podatkowego objęci są wszyscy ci, co pracowali w Holandii legalnie, a pracodawca odprowadzał za nich składki na podatek dochodowy. Warto o tym pamiętać, że holenderski system podatkowy przewiduje kary za brak wywiązania się z terminu wypełnienia i dostarczenia formalności. Interesuje Cię więcej na temat rozliczenia PIT-u w Holandii? Zajrzyj na stronę https://borsukpodatki.pl/zwrot-podatku-holandia/

Zdalnie, wygodnie i profesjonalnie. Pomożemy odzyskać Twoje pieniądze

Oszczędź czas, nerwy i zajmowanie się skomplikowanymi formalnościami. Borsuk Podatki działa na rynku rozliczeń zagranicznych ponad 20 lat. W tym czasie na konta Polaków trafiło około 150 milionów euro, m.in. z tytułu nieprawidłowego naliczania składek. Wykorzystujemy wiedzę z zakresu prawa podatkowego w krajach zagranicznych, aby pomóc Polakom w uzyskaniu maksymalnego zwrotu podatku. Zgłoś się do nas i przekaż niezbędne dokumenty, a my zajmiemy się resztą. Wiemy, jak Ci pomóc!