Poczta głosowa w Iphone – jak zaradzić na problemy?

Czy masz problem z pocztą głosową iPhone’a i nie działa w ogóle albo tak jak powinna? Jeśli tak, nie musisz się już martwić ani czuć zaniedbanym, ponieważ nie jesteś jedyny! Podobnie jak każda inna aplikacja, aplikacja poczty głosowej może czasami przestać działać z różnych powodów, takich jak słaba konfiguracja sieci, aktualizacje, a w większości przypadków jest to związane z użyciem przestarzałego oprogramowania iPhone’a.

blogger-336371_960_720

Jeśli masz problem z niedziałającą pocztą głosową iPhone’a, możesz napotkać jeden lub wszystkie z następujących problemów.

  • Odbieranie duplikatów wiadomości.
  • Brak dźwięków powiadomienia.
  • Dzwoniący mogą nie być w stanie zostawić wiadomości.
  • Nie słychać już żadnych dźwięków w aplikacji wiadomości.
  • Nie widać już wiadomości poczty głosowej na ekranie iPhone’a.

W tym artykule przyjrzymy się trzem różnym metodom, których można użyć do rozwiązania problemu z niedziałającą pocztą głosową iPhone’a.

Jak naprawić problem z pocztą głosową iPhone’a, który nie działa bez utraty danych?

Najbezpieczniejszym sposobem jest postawić na serwis iphone 7 katowice. Bowiem przyczyną problemów z pocztą głosową może być problem z systemem. Z tego powodu musisz mieć wysoce niezawodny program do naprawy i odzyskiwania systemu, a jeśli tego nie masz, serwis jest jednym ratunkiem. Dzięki takiemu programowi możesz łatwo naprawić problemy z pocztą głosową i całe urządzenie, niekoniecznie tracąc cenne dane w telefonie. Jeśli twoja poczta głosowa nie działa na iPhonie, wiedz że oni mają do dyspozycji bardzo szczegółowy proces odzyskiwania systemu, który pomoże ci naprawić wadliwe urządzenie.

Poczta głosowa iPhone nie działa – zresetowanie

Zaletą iPhone’a jest to, że możesz odzyskać lub naprawić urządzenie bez konieczności korzystania z zewnętrznego programu. Poniżej przedstawiono szczegółowy proces naprawiania niedziałającego wizualnego komunikatu głosowego iPhone’a za pomocą ustawień sieciowych iPhone’a.

Krok 1: Uruchom ustawienia

Na urządzeniu iPhone uruchom funkcję „Ustawienia”, przewiń interfejs i znajdź opcję „Ogólne”. Stuknij w, aby je wybrać.

Krok 2: Zresetuj opcję

Przy aktywnej opcji „Ogólne” przewiń interfejs, znajdź opcję „Resetuj” i dotknij ją.

Krok 3: Zresetuj ustawienia sieciowe

Zostanie wyświetlony nowy interfejs z „Resetuj ustawienia sieci”. Aby naprawić wadliwą wizualną aplikację poczty głosowej, konieczne będzie skonfigurowanie ustawień sieciowych do stanu domyślnego. Aby to zrobić, dotknij opcji „Resetuj ustawienia sieci”.

Wprowadź hasło, aby uruchomić to ponownie na swoim iPhonie. Telefon automatycznie uruchomi się ponownie i ponownie się włączy. Spróbuj uzyskać dostęp do wizualnej aplikacji poczty głosowej. W normalnych okolicznościach ten proces zazwyczaj rozwiązuje problem, ponieważ usuwa różne wadliwe pliki poczty głosowej, takie jak IPIP. Jednak jeśli mimo wszystko, nadal nie pomoże, jedyne co będzie Ci mogło pomóc to rozwiązać to właśnie zgłoszenie się do serwisu, celem uzyskania profesjonalnej naprawy.

Polecamy:
Jaki model iPhone wybrać w 2022 roku?