6 topowych pomysłów na gadżety promocyjne dla uniwersytetów

Jeśli pomyślisz o uczelniach wyższych w kategoriach zasięgu promocyjnego, studenci uniwersytetu i wykładowcy oferują ogromny potencjał eksponowania marki, a markowe produkty to jeden z najlepszych sposobów na eksponowanie uniwersytetu dla potencjalnych nowych studentów i ich rodzin.

Wiele uniwersytetów ma już markę podstawowych artykułów piśmiennych, takich jak ołówki, długopisy, zeszyty i foldery, ale na tym blogu zebraliśmy niektóre z najbardziej kreatywnych artykułów promocyjnych, które uniwersytety mogłyby wykorzystać, aby zachęcić ludzi do mówienia o swojej marce.

# 1: Opaski USB

Pamięć USB jest zawsze popularnym wyborem wśród szkół, szkół wyższych i uniwersytetów – przez cały rok. Produkt jest nie tylko w różnych kolorach, aby pasować do schematów kolorów Twojej instytucji, ale jest również stylowy i praktyczny do noszenia na nadgarstku przez cały dzień ze względu na jego wygodę, wilgoć i odporność na wstrząsy.

# 2: Zakreślacze z karabińczykiem

Zakreślacze z karabińczykami zyskały na popularności w ostatnich latach dzięki wygodnej nasadce z karabińczykiem, którą można przymocować do plecaków, piórników i wielu innych.

Ten przedmiot jest idealny dla uczniów w każdym wieku; szczególnie przydatny w okresach sporządzania notatek i weryfikacji swojej wiedzy.

# 3: Wkładki do uszu

We współczesnym świecie prawie zawsze jesteśmy w ruchu, a studenci na pewno! Niezależnie od tego, czy oglądasz Netflix w autobusie, słuchasz muzyki podczas przestoju, czy słuchasz wykładów w bibliotece, para wkładek dousznych to niezbędny zestaw dla każdego ucznia.

Najlepiej jest wtedy, gdy reklamowe wkładek dousznych jest dostarczana w poręcznym, markowym etui, które idealnie nadaje się do rozdawania uczniom i jest dostępne w szerokiej gamie kolorów.

# 4: Plecaki ze sznurkiem

Plecak ze sznurkiem jest w tej chwili czymś bardzo popularnym w świecie produktów promocyjnych, a dzięki nieograniczonemu potencjałowi, który może być widoczny dla niezliczonej liczby osób, łatwo zrozumieć, dlaczego.

Dzięki wyposażeniu uczniów w stylową i praktyczną opcję noszenia swoich przedmiotów na terenie kampusu i poza nim, Twoje logo może potencjalnie docierać do ludzi z różnych stron.

# 5: Dezynfektor dłoni z logo

Uniwersytety mogą być jednymi z najgorszych miejsc, jeśli chodzi o łapanie zarazków i chorób – szczególnie w pierwszych tygodniach studiów na uniwersytecie.

Spersonalizowane środki do dezynfekcji rąk stają się coraz bardziej popularne i mogą być dostarczane w poręcznej butelce z rozpylaczem z klipsami na wieczko lub z niestandardowym rękawem lub naklejką ozdobioną Twoim logo, aby pokazać wszystkim, jak poważnie traktujesz zdrowie i dobre samopoczucie swoich uczniów.

# 6: Plannery

Pierwsze tygodnie uniwersytetu to zawsze gorączkowy czas – spotkania, wykłady i imprezy. Dlaczego więc nie zamiast wręczać uczniom pustych notatników i artykułów piśmiennych, wydrukować swoje logo na dostosowanym terminarzu, którego uczniowie mogą użyć do zorganizowania swoich dni? Ta opcja może być również dobrą techniką ekspozycji, szczególnie jeśli uczniowie używają jej do organizowania swojego życia osobistego.

Artykuł pomogła nam stworzyć Agencja reklamowa PRINTMAR