Torebka do pracy – garść praktycznych wskazówek

Podczas gdy super stylowa torba robocza nigdy nie będzie jedynym powodem awansu, może wzmocnić wyposażenie Twojego biura i ułatwić pracę – jeśli ma kilka kluczowych funkcji. Jak więc znaleźć idealną, nie wydając całej ciężko zarobionej wypłaty? Postępuj zgodnie z tymi wytycznymi, aby zdobyć niedrogą torebkę i sprawdź nasze ulubione modele na https://emonnari.pl/torby .

bag-3740726_960_720

Postaw na duży rozmiar!

Twoja idealna torba powinna prawdopodobnie być większa niż można by oczekiwać. „Nawet jeśli jesteś w stanie podróżować z małą ilością rzeczy to w dni, w których musisz wrzucić dodatkowe niezbędne przedmioty, nie chcesz aby Twoja torba wyglądała, jakby miała zaraz pęknąć, prawda? Znajdź model, w którym możesz przechowywać swoje codzienne rzeczy, ale nie tak duży, aby wyglądał jak torba na weekend.

Kupuj w odpowiednim sezonie

Najlepszy czas na zgarnięcie eleganckiej torby roboczej? Jesienią. Jesień generalnie to sezon kiedy można znaleźć najlepiej zaprojektowane torby z pięknym wyglądem i doskonałymi szczegółami i opcjami. Wiosna to lekka torebka, a lato to torby podróżne. Choć wiosną można znaleźć mnóstwo jaskrawo kolorowych torebek, jesień oferuje lepszy wybór cieplejszych, bardziej neutralnych odcieni, które dobrze pasują do wszystkiego, co nosisz przez cały rok.

Spróbuj wszystkich poważnych kandydatów na Twoją torbę do pracy. Nie musisz mieć od razu kompletnego zestawu gotowego do pracy w biurze, założenie ulubionego płaszcza do torebki może pomóc określić, czy torba wygodnie leży na ramieniu z dodatkową warstwą. Na przykład, torba z pasami na ramiona może dobrze współgrać z swetrem, ale może nie pasować do dodanej objętości odzieży wierzchniej.

Nie zaniedbuj swojego osobistego stylu.

Kup przedmiot, który najbardziej Ci odpowiada, a nie ten, który jest najmodniejszyw tym sezonie – ten ostatni nie wytrzyma próby czasu i może nie być skoordynowany ze strojami biurowymi. Niezależnie od tego, czy wolisz przyciągające uwagę klamry, czy proste, wyrafinowane torby, wybierz to, co pasuje do Twojej osobowości. Jeśli nie masz pewności, co Ci się podoba, udaj się do sklepu ze zniżkami od projektantów, aby przetestować różne style, które mogą współgrać z Twoim wyglądem – i budżetem.

Wybierz neutralny kolor.

Jest szansa, że nie będziesz zmieniać swojej torebki przez cały tydzień. Wybierz więc solidny, neutralny odcień, taki jak czarny, jasnobrązowy, bordowy lub brązowy, aby uzupełnić wszystko, co znajduje się w szafie – a więc nie musisz się martwić o niedopasowanie kolorów. Brzmi nudno? Nie musi tak być. Dodaj uroku, za pomocą małego szalika lub koloru akcentującego, aby ludzie wiedzieli, że wyglądasz stylowo i profesjonalnie.

Pozwól swojemu menedżerowi inspirować swój wybór.

Staraj podpatrzeć przełożonego, aby poznać styl, za którym powinnaś iść. Zwróć uwagę na to, co ma na sobie twój szef, ponieważ zawsze chcesz ubrać się na następne stanowisko po nim. Jeśli Twój przełożony nie nosi torby, spójrz do swojego środowiska biurowego w poszukiwaniu inspiracji.