W jaki sposób udało mi się odwrócić cukrzycę przy pomocy 3-etapowego programu Diabetes NoMore

[Artykuł reklamowy]

diabetes-nomore-2

Witam, mam na imię Antoni. Cukrzyca typu 1 została u mnie rozpoznana jeszcze, gdy byłem dzieckiem. Miałem wtedy zaledwie 13 lat. Skarżyłem się na bóle brzucha, ale badania wykazały coś zupełnie innego.

Po wszystkich przeprowadzonych badaniach, lekarz oświadczył moim rodzicom i mnie, że choruję na cukrzycę typu 1. Do dziś pamiętam łzy w oczach mojej babci, gdy dowiedziała się o tym. Wiedziała, co mnie czeka, ponieważ sama jest diabetykiem. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, co to znaczy, ale i tak płakałem jak niemowlę.

Dzień, w którym zacząłem przyjmować insulinę, był punktem zwrotnym w moim życiu. Kilka lat zajęło mi przyzwyczajanie się do tego, aby samemu wstrzykiwać sobie insulinę.

Nie pozwoliłem cukrzycy przejąć kontroli nad moim życiem

Początkowy okres był dla mnie bardzo trudny. Inne dzieci wskazywały na mnie palcem za każdym razem, gdy szedłem do szkolnej pielęgniarki, aby zmierzyć poziom cukru we krwi. Pamiętam, że właśnie wtedy postanowiłem coś z tym zrobić. Próbowałem być towarzyski. Nie chciałem, żeby inni myśleli, że cukrzyca zrobiła ze mnie ślamazarę.

Uprawiałem różne sporty, byłem nawet członkiem kilku sekcji szkolnych.

Jednak z czasem to wszystko stawało się coraz trudniejsze. Cukrzyca zmieniała się, a ja wraz z nią. Nie mogłem już dłużej być taki aktywny. Teraz, po upływie 15 lat od rozpoznania, jestem zupełnie inną osobą. Zajmuję się fotografią, a w wolnym czasie maluję, gdyż to mnie w pewnym sensie uspokaja.

Pierwszą wystawę miałem w wieku 26 lat. Wtedy też pojawił się w gazecie artykuł na mój temat. Było mi przykro, że opisano w nim moją cukrzycę jako chorobę, która robi ze mnie inwalidę. Ale to, co stało się później, odmieniło całe moje życie. Pewnego dnia, gdy byłem w galerii, podszedł do mnie pewien mężczyzna i powiedział: „Mam sposób na wszystkie twoje problemy.“

O co chodziło

Ten tajemniczy mężczyzna przeczytał artykuł na mój temat i zechciał pomóc mi w odwróceniu cukrzycy. Przedstawił mi metodę, którą stosowała jego żona w celu przywrócenia prawidłowego poziomu cukru we krwi.
Chodziło o książkę, pt.: “Diabetes NoMore”. Byłem w szoku. Nie miałem pojęcia, w jaki sposób jakaś książka może mi pomóc. Jednak ten starszy pan wszystko mi wyjaśnił. Książa zawiera bowiem program, który przy pomocy 3 prostych kroków odwraca cukrzycę i pobudza produkcję insuliny, a to wszystko w sposób całkiem naturalny.

Miałem ochotę przetestować książkę “Diabetes NoMore”. Musiałem sprawdzić, o czym mówił ten człowiek i w jaki sposób jego żonie udało się odwrócić cukrzycę. Zamówiłem tę książkę i od razu zacząłem ją czytać. Dowiedziałem się z niej wielu rzeczy na temat cukrzycy, o których nie miałem pojęcia i odkryłem wiele sposobów na jej leczenie.

Postanowiłem przejść przez wszystkie 3 etapy, chociaż mój lekarz zalecił mi zachowanie ostrożności. Byłem ostrożny, bo nie chciałem narażać swojego zdrowia. Już po upływie 3 tygodni odczułem drastyczne zmiany. Mój poziom cukru we krwi zbliżał się do granic normalności, a ja sam czułem się o wiele lepiej. To był naprawdę cud.